اخبار ملوان تحلیل های ملوانی

آیا بازسازی ورزشگاه تختی بندرانزلی یک پروژه انتخاباتی است ؟

به گزارش وب سایت هواداران ملوان “ملوانی” حدودا 1 فصل کامل فوتبالی از خریب سکوهای ورزشگاه تختی بندرانزلی گذشته است ، (یعنی زمانی حدودا 9 ماه) ، سکوهای ورزشگاه تختی انزلی تخریب شد اما در بیش از 9 ماه گذشته سرعت اجرای پروژه کاملا لاکپشتی بوده و هیچ پیشرفت محسوسی در روند اجرای ساخت دوباره سکوهای تخریب شده دیده نمی شود.

پیشتر در دو گزارش ویدئویی اختصاصی در ماه های اردیبهشت و خرداد 97 وضعیت اجرای این پروژه را برای شما به تصویر کشیدیم ، اگر آن دو گزارش اختصاصی ملوانی را مشاهده کرده اید باید عنوان کنیم که نسبت به دو ماه گذشته اتفاق جدیدی در ورزشگاه تختی انزلی رخ نداده است !

با مشاهده ویدئوهای ضمیمه این مطلب به قائمشهر سفر خواهیم کرد ، فرایند بازسازی ورزشگاه وطنی قائمشهر حدودا 2 ماه پیش و با پایان مسابقات لیگ دسته اول آغاز شد ، در طول این دو ماه هم تخریب سکوهای قدیمی انجام و هم نصب اسکلت ، بتن ریزی و حتی نصب صندلی ها نیز انجام شده است .

ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

گفته می شود اخیر 12 میلیارد تومان به حساب پیمانکار مربوطه برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه واریز شده است اما با دیدن این 2 گزارش ویدئویی از خود سوال می پرسیم که آیا واقعا قرار است بزودی سکوهای تختی بندرانزلی ساخته شود یا اینکه این پروژه به صورت انتخاباتی و در اسفندماه 1398 افتتاح خواهد شد ؟

این سوالی است که باید مسئولان شهر انزلی به آن پاسخ دهند .

دیدگاهتان را بنویسید