اخبار ملوان حواشی ملوان

آیا شورای شهر انزلی از ملوان حمایت مالی خواهد کرد ؟

شورای شهر انزلی به چیدمان نفرات هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی اعتراض دارد ، آنها حضور محمود بدیعی فر را در هیئت مدیره باشگاه بر نمی تابند و این دلیل اصلی اختلافات موجود است.

به گزارش وب سایت هواداران ملوان ” ملوانی ” حدودا یک ماه از اتمام مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران گذشته است و حدودا 50 روز دیگر دور جدید مسابقات آغاز خواهد شد در این بین مسابقات جام جهانی فوتبال در پیش خواهد بود که خود می تواند تمامی حوادث و رویدادهای دیگر را تحت و شعاع خود قرار دهد.

ملوان به دلیل مشکلات مالی و عدم پرداخت به موقع بدهی بازیکن خارجی خود با حکم کسر 6 امتیاز مواجه شد ، اما با درایت و مساعدت مدیران سازمان منطقه آزاد بندرانزلی 1 میلیارد تومان به حساب باشگاه ملوان واریز شد تا این تیم بتواند بدهی بازیکنان خارجی خود را پرداخت نماید.

با مساعدت دکتر مسرور یک میلیارد تومان به حساب باشگاه ملوان واریز شد

آنچه مسلم است ملوان در فصل پیش رو با مشکلات مالی دست به گریبان خواهد بود و به نظر می رسد هر ارگان و نهادی که در شهر انزلی توانایی ارائه کمک های مالی به ملوان را دارد باید به یاری قوهای سپید بشتابد.

مردم انزلی از شورای منتخب خود انتظار دارند تا در حد توان به ملوان کمک مالی کند ، همه مردم مشکلات مالی و موانع موجود را درک می کنند اما این انتظار وجود دارد تا شورای شهر بندرانزلی به هر نحوی که می تواند در کنار ملوان باشد .

اختلافات سیاسی و چیدمان نادرست هیئت مدیره نباید مانع از حمایت مسئولان شهر از ملوان شود ، گرچه همه در موضوع غیر قانونی بودن حضور محمود بدیعی فر در هیئت مدیره ملوان اتفاق نظر دارند اما باید این نکته را مد نظر قرار داد که ایشان دیر یا زود از هیئت مدیره باشگاه ملوان کنار خواهد رفت زیرا ملوان متعلق به مردم انزلی است و مردم به حضور ایشان در آن مسند اعتقادی ندارند.

شورای شهر انزلی
شورای شهر انزلی

دیدگاهتان را بنویسید