اخبار ملوان حواشی ملوان

اسماعیل غازیانی هم رفت

به گزارش وب سایت هواداران ملوان، یکی دیگر از عاشقان بی ریا و خالص ملوان از جمع ما ملوانی ها رفت،رفت پیش عشق خودش و همه شهر انزلی، یعنی سیروس قایقران عزیز .

مگه میشه ملوانی باشی و اسماعیل غازیانی رو نشناسی؟ مردی که برای نسل به نسل تیم دوست داشتنی ملوان همه کار کرد، هر کاری …

از رانندگی مینی بوس ملوان بگیرید تا تدارکات و توپ جمع کنی و حتی مربیگری!

بله تعجب نکنید، اسماعیل حتی برای ملوان مربیگری هم کرد. او یک عاشق بی‌ریا از جنس و مکتب ملوان بود.

خیلی وقت ها حتی از جیبش هم برای تیم هزینه میکرد، هر چند که آدم متمولی نبود، اما او یک عاشق بود یک عاشق واقعی که بیشتر عمرش را صرف عشقش ملوان کرد.

هر وقت آن مینی بوس قدیمی آبی رنگ سرویس ملوان و در زمین تمرین پاس انزلی و حتی سطح شهر انزلی میدیدم بیاد اسماعیل میفتادیم، چون شخص دیگه ای پشت فرمان این سرویس پر از عشق نمی نشست بجز اسماعیل…

چقدر زیبا برای بالا بردن سطح روحی تیم با بازیکنها خنده و شوخی میکرد،با حمید محمدیان با نادر عزت اللهی با ممی احمدزاده با کیهان زیرکجو و خلاصه با همه و همه ملوانیها شاد بود و میخندید.

اسماعیل با ملوان شاد بود و با ملوان میخندید و در روزهای بد هم با غصه های ملوان می گریست ، اسماعیل غازیانی بر خلاف مدعیان امروز فقط ژست یک عاشق رو به خودش نمی گرفت، مرد دوست داشتنی و بی ریای ملوانی واقعا عاشق ملوان بود مثل دیگر عاشق بی‌ریای ملوان، زنده یاد منوچهر شهنواز.

بزرگانی که به واقع عاشقی در مکتب ملوان رو بخوبی هر چه تمامتر برایمان معنا کردند.

این بزرگان از جمع ما رفتند، اما بیاییم عاشقان اصیل و دوست داشتنی دیگر ملوان را که تعدادشان هم در سطح شهر انزلی و هم در سطح استان گیلان کم نیستند را خیلی بیشتر از قبل دریابیم.

مهدی پیشوایی

دیدگاهتان را بنویسید