اخبار ملوان مصاحبه ها

بازیکنان ملوان در زدن ضربات آخر به‌خوبی عمل نکردند

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرهاد پورغلامی در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان بندرانزلی در برابر قشقایی شیراز که در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد در مورد بازی اظهار داشت: بعد از شش سال دوری از نیمکت تیم ملوان بندرانزلی دوباره به نیمکت این تیم برگشتم.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه برگزار نشدن بازی ملوان بندرانزلی در برابر خونه به خونه بابل بر روی شرایط فنی تیم ما تاثیرگذار بود افزود: در نیمه نخست بازی در مقابل قشقایی شیراز ناهماهنگ بودیم.

پورغلامی با اشاره به اینکه گل تیم قشقایی شیراز در اثر اشتباه فردی بازیکنان ملوان بندرانزلی به ثمر رسید گفت: تیم قشقایی شیراز نتوانست موقعیت‌های زیادی را بر روی دروازه تیم ملوان بندرانزلی ایجاد کند.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه تیم ملوان بندرانزلی موقعیت‌های زیادی را بر روی دروازه تیم قشقایی شیراز ایجاد کرد افزود: بازیکنان ملوان بندرانزلی در زدن ضربات آخر به‌خوبی عمل نکردند.

پورغلامی با اشاره به اینکه امشب دو امتیاز حساس را در مقابل تیم قشقایی شیراز از دست دادیم خاطرنشان کرد: تیم ملوان بندرانزلی در مقابل تیم‌های ضعیف به‌راحتی امتیاز از دست می‌دهد.

وی با بیان اینکه بازسازی ورزشگاه تختی بندرانزلی می‌تواند به نتیجه‌گیری تیم ملوان بندرانزلی کمک کند گفت: مسولان بندرانزلی پیگر بازسازی این ورزشگاه هستند و امیدوارم که به‌زودی این ورزشگاه تکمیل شود.

پورغلامی با اشاره به اینکه تیم قشقایی با دفاع اتوبوسی در مقابل تیم ملوان بندرانزلی توانست امتیاز کسب کند بیان داشت: با توجه به نوع بازی تیم قشقایی شیراز بازی قابل قبولی را ارائه کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید