اخبار ملوانحواشی ملوان

باقیمانده بدهی زوران زلاتکوفسکی پرداخت خواهد شد

باقیمانده بدهی این بازیکن خارجی را طی روزهای آینده پرداخت و با این بازیکن تسویه حساب کامل صورت خواهد پذیرفت.

زوران زلاتکوفسکیزوران زلاتکوفسکی

به گزارش ملوانی ، ماجرای شکایت ” زوران زلاتکوفسکی “ بازیکن اسبق ملوان از این باشگاه به فیفا به یک سریال کسل کننده برای هواداران ملوان تبدیل شده است .

همانطور که در جریان هستید این بازیکن در فصل ۹۰-۹۱ و در آخرین سال مدیریت سازمان منطقه آزاد انزلی بر باشگاه ملوان به این تیم پیوست اما عملکرد نچندان مطلوب وی در ملوان سبب شد تا ” فرهاد پورغلامی ” سرمربی وقت ملوان او را کنار بگذارد.

پس از آن این بازیکن بدون انجام توافق با مدیران باشگاه ملوان از این تیم جدا شد و پس از چند سال و عدم پرداخت مطالباتش با شکایت به فیفا باشگاه ملوان را به پرداخت مبلغ سنگین ۱/۲ میلیارد تومان محکوم نمود.

زوران زلاتکوفسکی دست از سر ملوان بر نمی دارد !

پس از صدور رای قطعی فیفا مدیران باشگاه با انجام تماس هایی از این بازیکن درخواست کردند که مبلغ مذکور را در چند قسط دریافت کند که این موضوع با موافقت وی همراه شد.

 

 

تا کنون دو قسط از بدهی های این بازیکن پرداخت شده است و طبق آنچه که شنیده می شود باشگاه ملوان در پرداخت اقساط باقیمانده دچار مشکل شده و توان پرداخت آن را ندارد و این موضوع سبب انتشار شایعاتی مبنی بر کسر امتیاز از باشگاه ملوان در فصل آینده شده است.

اما امروز خبری منتشر شده که مدیران سازمان منطقه آزاد بندرانزلی با توجه به قولی که مدیرعامل این سازمان ” مهندس رضا مسرور ” داده بود بخش باقیمانده بدهی این بازیکن خارجی را طی روزهای آینده پرداخت و با این بازیکن تسویه حساب کامل انجام خواهد شد.

 

زوران زلاتکوفسکی

دیدگاهتان را بنویسید