اخبار ملوان مصاحبه ها

تساوی ملوان بندرانزلی در مقابل قشقایی شیراز عادلانه بود

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهرداد شکاری در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان بندرانزلی در برابر قشقایی شیراز که در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد در مورد بازی این اظهار داشت: بازی سختی را در برابر تیم ملوان بندرانزلی داشتیم.

سرمربی تیم فشقایی شیراز با بیان اینکه تیم ملوان بندرانزلی از لحاط شرایط لجستیکی نسبت به بسیاری از تیم‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور وضعیت بهتری دارد گفت: تیم ملوان بندرانزلی یکی از تیم‌های ریشه‌دار کشور است.

شکاری با اشاره به اینکه به‌دلیل عدم برگزاری بازی ملوان بندرانزلی در مقابل خونه به خونه بابل شناخت فنی از این تیم نداشتیم بیان داشت: قبل از بازی نتوانستیم تیم ملوان بندرانزلی را به‌خوبی آنالیز کنیم.

سرمربی تیم قشقایی شیراز با بیان اینکه تیم ملوان بازی مستقیم را از دقیقه 70 در دستور کار خود قرار داد خاطرنشان کرد: در نیمه نخست به‌خوبی نتوانستیم در مقابل حملات تیم ملوان ایستادگی کنیم.

شکاری با اشاره به اینکه نتیجه تساوی در بازی ملوان بندرانزلی در مقابل قشقایی شیراز عادلانه بود اظهار داشت: بازیکنان تیم قشقایی شیراز در دقایقی از بازی با افتادن بر روی زمین وقت تلف کردند.

دیدگاهتان را بنویسید