اخبار ملوان مصاحبه ها

تلاشمان را برای صعود به لیگ برتر انجام می‌دهیم

به گزارش ملوانی و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، فرهاد پورغلامی در مورد برگزار نشدن بازی ملوان و خونه‌به‌‌خونه در هفته اول لیگ دسته اول گفت: ما خودمان را برای شرایط بازی آماده کرده بودیم. برگزار نشدن این بازی خیلی به سود ما نبود زیر از شرایط بازی دور شدیم و سعی کردیم با تمرینات بیشتر بازیکنان هماهنگی خود را حفظ کنند. ۳ امتیاز گرفتیم اما حیف شد که مردم از دیدن یک بازی خوب محروم شدند.

به هر حال حریف مشکلاتی داشت که حرفه‌ای نیست من در مورد آنها صحبت کنم. ملوان و سایر عوامل در زمین حضور داشتند و خونه‌به‌‌خونه در میدان حاضر نشد.

پورغلامی در مورد دیدار با قشقایی شیراز در روز یکشنبه اظهار داشت: این تیم در هفته اول غافلگیر شد که با ۴ گل شکست خورد. بنابراین ما نباید فکر کنیم بازی آسانی در پیش داریم، مطمئناً بازی سختی برای ما خواهد بود. ملوان تیم خوبی است و شکل فوتبالمان را هم تغییر داده‌ایم. ما ضمن اینکه به دنبال نتیجه گرفتن و ۳ امتیاز هستیم اما می‌خواهیم بازی زیبا و تماشاگرپسند هم ارائه دهیم و هوادارانمان را هم راضی نگه داریم. قشقایی شیراز هم تیم خوبی است که بازی درگیرشونده‌ای دارد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با اشاره به حضورش در ورزشگاه تختی بعد از ۶ سال گفت: یکشنبه بعد از ۶ سال با هواداران ملوان روبه‌رو می‌شوم و حمایت آنها به تیم انرژی مثبتی خواهد داد، هرچند بخشی از ورزشگاه را به دلیل تعمیرات در اختیار نداریم، اما مسئولان به دنبال حل این مشکل هستند.

وی در مورد اینکه ملوان با منفی ۶ امتیاز مسابقات را شروع کرده، اظهار داشت: من در ابتدای حضورم در ملوان هم در این مورد به هیأت مدیره و همچنین بازیکنان مسائل را بیان کردم. می‌دانم کار بسیار سختی در پیش داریم اما کاری غیرممکن نیست. ما تلاشمان برای صعود به لیگ برتر انجام می‌دهیم. بقیه مسائل دست خداست. دقت کنید فصل گذشته یک تیم با تفاضل گل به لیگ برتر صعود کرد، بنابراین آغاز مسابقات با ۶ امتیاز منفی کار را دشوار می‌کند،‌با این حال ملوان تمام تلاشش را انجام می‌دهد تا موفق شود. قطعاً حضور هواداران ما را دلگرم‌تر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید