اخبار ملوانحواشی ملوانمصاحبه ها

جوابیه صادق درودگر به صحبت های مهران نصیری / اختصاصی ملوانی

بنده بار دیگر اعلام می کنم حاضرم در یک برنامه تلویزیونی با این افراد به مناظره بپردازم.

صادق درودگرصادق درودگر

صادق درودگر مدیرعامل اسبق باشگاه ملوان جوابیه ای اختصاصی به صحبت های مهران نصیری در اختیار این وب سایت ( ملوانی ) قرار داد تا آن را برای هواداران ملوان نشر دهیم.

به گزارش وب سایت هواداران ملوان ” ملوانی ” ناکارآمدی و بی کفایتی برخی از افراد در باشگاه ملوان سبب شد که قوهای سپید انزلی از عرش فوتبال ایران به نکبت و سیاهی لیگ دسته اول سقوط کنند و البته عدم شناخت این افراد از مدیریت در فوتبال و نگاه غیر ورزشی آنها باعث شد در دو پرونده بین المللی باشگاه ملوان در فیفا دو رای قطعی محکومیت بر علیه این باشگاه صادر و اوضاع قوهای سپید انزلی بیش از پیش سخت و بحرانی شود.

رای کسر ۶ امتیاز از باشگاه ملوان به دلیل عدم پرداخت مطالبات زوران زلاتکوفسکی موجی از نا امیدی و همچنین اعتراض را در میان هواداران ملوان ایجاد نمود و در این بین مهران نصیری سرپرست مدیرعاملی باشگاه ملوان در مصاحبه ای با یکی از رسانه های کشور تلویحا این اتفاقات را حاصل مدیریت افرادی چون صادق درودگر و تصمیم سرمربی وقت فرهاد پورغلامی اعلام نمود.

صادق درودگر مدیرعامل اسبق باشگاه ملوان جوابیه ای اختصاصی در اختیار این وب سایت ( ملوانی ) قرار داد تا آن را برای هواداران ملوان نشر دهیم.

صادق درودگر :

در ابتدا باید عنوان کنم که بنده قصد ندارم به هر فردی که از روی درماندگی و فشار هواداران عزیز ملوان مطالبی را بر علیه اینجانب منتشر می کند پاسخی ارائه نمایم .

متاسفانه رویه ای در طی سالهای پس از خروج من از باشگاه ملوان به وجود آمده که افرادی به صورت دیکته شده مطالبی بر علیه اینجانب عنوان می کنند که البته خدا را شکر که خدا عزت داد و با آبرویی که من در نزد هواداران ملوان دارم آنها چنین مطالب کذبی را از سوی این افراد هرگز نخواهند پذیرفت.

پیش از این بارها هواداران ملوان به صورت خصوصی از من ماجرای انتقال زلاتکوفسکی به این تیم را پرسیده اند و من نیز همواره برای آنها شرح ماجرا را توضیح داده ام اما اینبار به صورت رسمی و رسانه ای عنوان می کنم:

که بنده نه در زمان عقد قراداد با این بازیکن مدیرعامل این تیم بوده ام و نه زمانی که وی برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرد بنده سمتی در این باشگاه داشتم.

این بازیکن در زمان مدیریت سازمان منطقه آزاد بندرانزلی بر ملوان به این تیم پیوست و زمانی هم که برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرد مالکیت و مدیریت باشگاه در دست آقای محجوب بود.

برای کیس پاشنکو از سوی فیفا رای صادر شده است / کسر ۶ امتیاز دیگر!

کسر ۶ امتیاز از باشگاه ملوان بندرانزلی قطعی شد

مشکلات ارزی مانع از پرداخت طلب بازیکن خارجی ملوان شده است

جلسه هیئت مدیره باشگاه ملوان برگزار شد

باقیمانده بدهی زوران زلاتکوفسکی پرداخت خواهد شد

زمانی که بنده به عنوان مدیرعامل ملوان کار خود را آغاز کردم آقای پورغلامی سرمربی وقت ملوان به دلیل عدم رضایت از کیفیت این بازیکن نام وی را از لیست ملوان خط زد ، ما با وی وارد مذاکره شدیم تا با پرداخت ( ۹۰ میلیون تومان قرارداد سال اول وی ) او را راضی کنیم که توافق کند و حتی در آن زمان آقای خاچاطوریان در آن جلسه حضور داشتند، اما عده ای در انزلی رای او را زدند و او را ترغیب کردند که به دریافت این مبلغ رضایت ندهد و از طریق شکایت به کمیته انضباطی حقوق خود را پیگیری کند.

ایشان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران شکایت کردن و نکته جالب آنجایی است که کمیته انضباطی ایران نیز همان مبلغ پیشنهادی ( ۹۰ میلیون تومان ) را در رای صادره خود اعلام نمود اما پس از خروج من از باشگاه ملوان افرادی که مدیریت باشگاه را در دست داشتند نتوانستند با استناد به همان حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مراجع بین المللی از حقوق باشگاه ملوان دفاع کنند و نتیجه آن شد که امروز مشاهده می کنید.

بنده در آن زمان برای واگذاری ملوان به منطقه آزاد انزلی رسما از معاون رئیس جمهور دست خط محرمانه ای دریافت کردم اما عده ای در انزلی ترسیدند که با واگذاری ملوان به منطقه آزاد انزلی دستشان از منافع ملوان کوتاه شود و در این راه کارشکنی های فراوانی انجام دادند .

این آقایان در زمان انتخابات شورا به صورت غیر قانونی با پیراهن ملوان عکس گرفته و با چاپ بنر در سراسر شهر انزلی اعلام کردند که ما حامی ملوان هستیم اما زمانی که بنده آن بنرها را از سطح شهر جمع آوری کردم آقایان برای برکناری من به سراغ فردی چون محجوب رفتند که فاقد صلاحیت برای تیمداری بود و اهلیت نداشت .

حال آقایان پاسخ دهند که آیا صادق درودگر برکنار شده از مدیرعاملی باشگاه ملوان باید در مراجع بین المللی از حقوق این باشگاه دفاع کند یا سیروس محجوبی که رسما و قانون توسط سیاسیون شهر به عنوان مالک معرفی شده بود ؟

آقایان در مصاحبه های مختلف با رسانه ها اعلام می کردند که بدهی این بازیکن را پرداخت خواهیم نمود و مردم نگران نباشند ، پس چه شد ؟ چرا فرصت ها را یک به یک از بین بردند؟

آیا صادق درودگر به فیفا نامه زد که ما مبلغ ۳۲۰ هزار دلار بدهی به این بازیکن را می پذیریم و خود به صورت مستقیم به وی پرداخت خواهیم کرد ؟

متاسفانه این دوستان امروز در وضعیت بسیار بدی قرار دارند و سعی دارند با فرافکنی دیگران را مقصر این فاجعه معرفی نمایند در صورتی که می توانستند با ارائه حکم انضباطی فدراسیون فوتبال ایران بر علیه این بازیکن در مراجع رسمی فیفا مانع از صدور چنین حکمی شوند همانطور که باشگاه پرسپولیس با استناد به رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران رای فیفا در پرونده ( آرفی ) را شکست ، آیا صادق درودگر مقصر سهل انگاری و ناکارآمدی این افراد در مدیریت این باشگاه مردمی است ؟

در آن فصلی که با شاهکار آقایان ملوان به لیگ دسته اول سقوط نمود سرگئی پاشنکو برای ماندن در ملوان تنها ۱۰ هزار دلار طلب کرد اما آقایان این مبلغ ناچیز را به وی پرداخت نکردند ، یا فرزاد حاتمی تنها با ۱۰۰ میلیون تومان حاضر بود تا پایان فصل برای ملوان بازی کند اما رضایت وی را جلب نکردند.

آیا مقصر این اتفاقات نیز صادق درودگر است ؟ شاید مقصر افزایش قیمت دلار نیز صادق درودگر باشد !

بنده حتی با توجه به اینکه در طی سالهای اخیر هیچ سمتی در باشگاه ملوان نداشتم همواره به مدیران وقت اعلام می کردم هر کمکی از دست بنده بر بیاید برای کمک به ملوان انجام خواهم داد ، حتی به آقای نصیری هم پیغام دادم که بنده می توانم با مذاکره با پاشنکو و دراگان اسکوچیچ مبالغ قرارداد آنها را حتی تا نصف کاهش دهم ، اما آقایان اعلام کردند در شرایط کنونی توانایی پرداخت بدهی این افراد را نداریم.

بنده بار دیگر اعلام می کنم حاضرم در یک برنامه تلویزیونی با این افراد به مناظره بپردازم و آماده ام تا به مردم پاسخگو باشم تا سیه روی شود هر که در او غش باشد !

دیدگاهتان را بنویسید