*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 9572
  • ۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
حسن اشجاری از دنیای فوتبال خداحافظی کرد
حسن اشجاری از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

حسن اشجاری از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

به گزارش وب سایت کلوپ هواداران ملوان (ملوانی)، حسن اشجاری بازیکن اسبق ملوان در گفتگویی اختصاصی اعلام کرد که رسما از دنیای بازیگری فوتبال خداحافظی کرده است. بر اساس این گزارش ، اشجاری سابقه ۸ سال حضور در ملوان را در کارنامه خود دارد، وی زننده اولین گل لیگ برتری ملوان می باشد. حسن اشجاری […]

به گزارش وب سایت کلوپ هواداران ملوان (ملوانی)، حسن اشجاری بازیکن اسبق ملوان در گفتگویی اختصاصی اعلام کرد که رسما از دنیای بازیگری فوتبال خداحافظی کرده است.

بر اساس این گزارش ، اشجاری سابقه ۸ سال حضور در ملوان را در کارنامه خود دارد، وی زننده اولین گل لیگ برتری ملوان می باشد. حسن اشجاری یکی از یاران وفادار قوهای سپید انزلی بود که پس از سقوط این تیم به لیگ دسته اول با وجود پایان قرارداد و داشتن پیشنهاد لیگ برتری در آن زمان در ملوان ماند و با این تیم مجددا به لیگ برتر صعود کرد. اشجاری که اصالتی فومنی دارد همواره و حتی پس از جدایی از ملوان تعصب خاصی به این تیم از خود نشان داد و این موضوع سبب شد که جایگاه ویژه ای در قلب هواداران ملوان پیدا کند.

حسن اشجاری هم اکنون به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا فعالیت می کند و توانسته است این تیم را با اقتدار به مرحله دوم لیگ سه کشور برساند.
اشجاری همواره در قلب هواداران ملوان باقی خواهد ماند و انزلیچی ها برای او در کسوت مربیگری آرزوی موفقیت دارند.