اخبار ملوان

حضور نصیری در فدراسیون فوتبال برای پرداخت بدهی بازیکنان خارجی ملوان

به گزارش ملوانی، مهران نصیری، سرپرست باشگاه ملوان امروز (شنبه) برای پیگیری پرونده شکایت زوران زلاتکوفسکی از باشگاه ملوان به فیفا و کسر شش امتیاز از این تیم در فدراسیون فوتبال حاضر شد.

مهران نصیری در این مورد گفت: فدراسیون فوتبال همکاری های لازم را با ما انجام می دهد. فدراسیون نامه ای به وزارت ورزش و جوانان ارسال می کند و این وزارتخانه با ارسال نامه ای به بانک مرکزی، کارهای ارزی ما را پیگیری خواهد کرد.

وی در مورد پرونده شکایت پاشنکو، دیگر بازیکن پیشین ملوان از این باشگاه که ممکن است زمینه ساز کسر شش امتیاز دیگر از ملوانان شود، تصریح کرد: این موضوع را هم پیگیری می کنیم. مبلغ مورد نیاز برای این پرونده آماده است و ما تنها مشکل ارزی داریم.

از مدیربرنامه های پاشنکو درخواست کردیم که به ایران بیاید یا نماینده باشگاه برای پیگیری این پرونده، جلسه ای در خارج از کشور با او برگزار کند.

سرپرست باشگاه ملوان در مورد انتخاب مدیرعامل و سرمربی جدید این تیم نیز اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره باشگاه برای کادر فنی جدید تیم رایزنی می کنند و من اطلاعی در این خصوص ندارم. من تنها موضوع پرونده های خارجی باشگاه را در این برهه حساس، آن هم به خاطر علاقه ام به ملوان و شهرم پیگیری می کنم. امیدوارم بتوانیم این دو پرونده را به سرانجام خوبی برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید