اخبار ملوان تحلیل های ملوانی

درد امروز ملوان نفاق و سیاسی کاری است

به گزارش ملوانی ، این تیم آن قوی سپیدی نیست که به یاد داریم ، هیچ نشانی از ملوان در این تیم وجود ندارد ، پس سخت است که این تیم را ملوان بنامیم ، این یک پریود وحشتناک در تاریخ باشگاه ملوان است .

این روزها به هیچ تیمی نه نمی گوییم ، غیرت و تعصب ملوانی مرده است ، تیمی که روزی به غول کش لیگ برتر فوتبال ایران شهره بود این روزها از شهرداری ماهشهر و تبریز و بادران و گل گهر سیرجان شکست می خورد.

به راستی ملوان را چه شده ؟ تیمی که اکثر بازیکنانش توان دویدن درون زمین را ندارند ، تیمی که به راحتی دست ها را بالا می برد تیمی که از تعصب و جنگندگی ملوان هیچ چیزی به ارث نبرده است .

ملوان از مشکلات فنی فراوان رنج می برد و با فقدان بازیکنان تاثیر گذار دست به گریبان است اما این همه داستان تراژیک امروز ملوان نیست !

این روزها برخی به دنبال تسویه حساب های شخصی و گروهی خود در ملوان هستند ، یکی به دنبال سرنگونی فرهاد و دیگری در حال لبخند زدن به شکست های ممی ! برخی از سیاسیون هم به دنبال منافع خود از شکست های ملوان ! فارغ از اینکه قوی سپید در حال پرپر شدن است !

به راستی چه شده که نام اشخاص بالاتر از نام ملوان قرار گرفته است ؟

به خودمان بیاییم ، شکست فرهاد ، شکست ممی ، شکست پژمان و شکست مازیار قطعا شکست ما و ملوان خواهد بود.

در شهر همسایه مسئولان رشتی برای کمک به سپیدرود و داماش با یکدگیر رقابت می کنند ، اما در انزلی سیاسی کاری مسئولان شهری راه نفس کشیدن را بر روی قوی سپید بسته است.

اشتباهات ابتدای فصل پورغلامی غیر قابل انکار است ، همانطور که بازگشت دوباره ممی به ملوان با توجه به نتایج ضعیف گذشته اشتباهی بزرگتر به حساب می آید، اما همه این اشتباهات دلیل بر توجیه رفتارهای تفرقه انگیز برخی از افراد نخواهد بود.

ملوان زمین خورده است ، کمک کنیم تا برخیزد و دوباره افتخار آفرینی کند.

به دنبال معجزه سیاسیون نباشید ، در این راه سخت و دشوار تنهای تنهاییم.

ملوان باید به اهلش واگذار شود ، این اعتقاد قلبی ماست ، اما تا آن روز باید ملوانی وجود داشته باشد که بتوانیم برای پرواز دوباره آن رویاپردازی کنیم یا خیر ؟

آنچه که مشخص است امسال سال صعود نیست ، بیاییم تلاش کنیم تا این سال ، سال سقوط نباشد!

کار را سخت تر و اوضاع را پیچیده تر از آنچه که هست نکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید