اخبار ملوانحواشی ملوان

زوران زلاتکوفسکی دست از سر ملوان بر نمی دارد !

با توجه به این که حکم پرونده زوران زلاتکوفسکی صادر شده، ممکن است خیلی زود نامه کسر امتیاز از باشگاه ملوان هم به دست ما برسد.

زوران زلاتکوفسکیزوران زلاتکوفسکی

به گزارش ملوانی ، ثبت قراردادی ۲ ساله با بازیکنی بی کیفیت نظیر زوران زلاتکوفسکی این روزها قوهای سپید انزلی را بشدت آزار می دهد ، این قرارداد تا کنون زیانی حدودا ۱ و نیم میلیارد تومانی به باشگاه ملوان وارد آورده است.

بر اساس این گزارش،رییس کمیته تعیین وضعیت پیرامون این پرونده گفت : با توجه به این که حکم پرونده زوران زلاتکوفسکی صادر شده، ممکن است خیلی زود نامه کسر امتیاز از باشگاه ملوان هم به دست ما برسد.

روزبه وثوق احمدی درباره پرونده بدهی باشگاه ملوان به زوران زلاتکوفسکی، بازیکن پیشین این تیم و احتمال کسر امتیاز از ملوانی‌ها اظهار داشت: وکیل این بازیکن به باشگاه ملوان نامه زده است که در صورت پرداخت نکردن مطالبات به‌ زودی حکم کسر امتیاز از این تیم ابلاغ خواهد شد. فیفا هم روز گذشته نامه‌ای به وکیل زوران ارسال کرده و گفته است که آیا این بازیکن درخواست کسر امتیاز از باشگاه ملوان را دارد یا خیر.

وی ادامه داد: در صورتی که بازیکن مقدونیه ‌ای پیشین ملوان بخواهد از این تیم امتیاز کسر شود، باشگاه ملوان باید یا پول او را پرداخت کند و یا به هر طریقی شده رضایت این بازیکن را جلب کند. در غیر این ‌صورت کسر امتیاز از این تیم انجام خواهد شد.

رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که چقدر زمان می‌برد تا حکم کسر امتیاز ملوان از سوی فیفا صادر شود،‌ گفت: این موضوع بستگی به فیفا دارد،‌ اما با توجه به این که حکم این پرونده صادر شده است و نیاز به صدور حکم مجدد ندارد،‌ فکر می‌کنم خیلی سریع این اتفاق خواهد افتاد.

21 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید