بانوان ملوان

سارا قمی: تهمت مدیران باشگاه ملوان به همه بانوان ایران بود

امیدوارم تنبیه سختی برای مسئولان باشگاه ملوان در نظر گرفته شود تا دیگر کسی جرات نکند به زنان ایرانی تهمت های زشت و ناروا بزنند

سارا قمیسارا قمی

به گزارش ملوانی،سارا قمی درباره اتفاقات ۲۴ ساعت گذشته مربوط به انحلال تیم بانوان ملوان بندرانزلی اظهار داشت: من به عنوان بازیکن فصل پیش این تیم که بخش عمده ای از دوران ورزشی ام را در ملوان بودم صحبت می کنم. وقتی خبر انحلال تیم ملوان را شنیدم به شدت ناراحت شدم. بانوان حاضر در این تیم ۱۲،۱۳ سال زحمت کشیدند تا ملوان به جایگاه فعلی اش رسید.

وی افزود: ابتدا می گفتند که این تیم به خاطر مصاحبه سارا قمی به این شرایط دچار شده اما وقتی مسئولان ملوان اعلام کردند هنگام غرق شدن کشتی بارهای اضافی را خالی می کنیم و تیم بانوان را به بار اضافی تشبیه کردند متوجه وخامت اوضاع شدیم اما باز هم این پایان کار نبود و حرف زشتی که در بیانیه باشگاه ملوان به بانوان حاضر در این تیم نسبت داده شد خون همه ما را به جوش آورد. طوری که آقای ایراندوست که همه کاره این تیم هستند از مراجع قضایی پیگیر این موضوع شده و نسبت به این بیانیه شکایت کردند. همه ما هم تا آخر پشت این شکایت خواهیم ایستاد.

بازیکن فصل پیش تیم بانوان ملوان ادامه داد: با این بیانیه نه تنها به آبروی بانوان حاضر در این تیم بلکه با آبروی بانوان ایران بازی شده است. این بیانیه در واقع بیانگر بی کفایتی مسئولان باشگاه ملوان است که ضرر آن را هم خواهند دید. تیم بانوان ملوان پرافتخارترین تیم بانوان ایران حالا در شرایطی قرار گرفته که باید پاسدار حرمت همه بانوان ایران باشد. کسانی که این بیانیه را صادر کردند جرات می کنند چنین مسائلی را به خواهر و مادر خودشان نسبت بدهند.

قمی افزود: قطعا تهمت های زشتی به تعدادی بانوی ورزشکار که همه عشق و علاقه شان موفقیت و بلندکردن نام شهر انزلی و باشگاه ملوان بودنباید به این سادگی فراموش شود. شخصا دوست دارم همه مسئولین به ویژه شخص رئیس جمهور این موضوع را پیگیری کنند و اجازه ندهند مسئولان ملوان با یک عذرخواهی ساده قضیه را فیصله دهند. این اولین بار نبوده که چنین رفتاری نسبت به تیم بانوان ملوان صورت گرفته و به همین خاطر امیدوارم تنبیه سختی برای عوامل اصلی این اقدام وقیحانه در نظر گرفته شود.

بازیکن جدید تیم شهرداری بم درباره آخرین وضعیت خود توضیح داد: به دلیل اینکه نتوانستم از ابتدای فصل بدنسازی کنار تیم شهرداری حضور داشته باشم به صورت اختصاصی تمریناتم را دنبال می کنم و از ۲۰ مرداد کنار تیم شهرداری بم خواهم بود.

دیدگاهتان را بنویسید