اخبار ملوانتحلیل های ملوانی

سه مصدوم از ناحیه رباط صلیبی حاصل بدنسازی اشتباه دست نشان

نادر دست نشان سرمربی اسبق ملوان معتقد بود که این مصدومیت ها صرفا به دلیل تغذیه نادرست بازیکنان است !

دست نشاندست نشان

دست نشان معتقد بود که مشکلات مالی و تغذیه نادرست بازیکنانش در مصدومیت های پی در پی آنها نقش داشته است .

به گزارش ملوانی ، شاید در ابتدای فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال ایران و حضور ملوان در آالاشت برای انجام تمرینات فشرده بدنسازی هواداران این تیم تصور می کردند روزهای خوبی برای ملوان در پیش باشد اما در طول فصل خلاف این تصور اتفاق افتاد.

تمرینات فشرده ملوان در آالاشت گرچه در ابتدا جذاب به نظر می رسید اما در عمل علاوه بر اینکه نتوانست تیم ملوان را از لحاظ بدنی در فرم خوبی قرار دهد بلکه به گواه کارشناسان این تمرینات سبب آسیب دیدگی جدی برای برخی از بازیکنان تیم شد.

آمارها نشان می دهد ملوان در بیش از ۱۰ بازی در طول فصل در حالی که از حریف خود پیش بوده در دقایق پایانی بازی برد را با تساوی و شکست عوض کرده و این نشان می دهد که ملوانان از لحاظ بدنی دارای آمادگی مطلوبی نبوده اند.

مهیار زحمتکش زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد

صائب محبی از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شد

علی فاطمی

اولین قربانی تمرینات بدنسازی اشتباه نادر دست نشان ، علی فاطمی بود ، این بازیکن در اولین دیدار فصل در انزلی در دقیقه ۶۵ دیدار با برق نوین شیراز دچار مصدومیت شد و به فاصله یک ساعت پس از بازی اعلام شد که وی از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شده و تا پایان فصل نمی تواند ملوان را همراهی کند.

مهیار زحمتکش

مهیار زحمتکش

مهیار زحمتکش دومین مصدوم ملوان بود که در نیم فصل مسابقات از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شد و حدودا یک ماه پیش زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد ، به احتمال فراوان مهیار زحمتکش نیز تا اواخر فصل آینده نمی تواند برای ملوان به میدان برود.

صائب محبی

صائب محبی

قربانی سوم صائب محبی است ، محبی هم در آخرین دیدار فصل و در مقابل شهرداری تبریز دچار مصدومیت شد و پزشکان تشخیص دادند که وی نیز دچار پارگی رباط صلیبی شده است .

البته مصدومیت بازیکنان ملوان تنها به این سه مورد ختم نمی شود ، پوریا غلامی نیز بیش از نیمی از دیدارهای فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد ، همچنین پژمان نوری نیز در مقاطعی از فصل دچار مصدومیت شد و به دلیل این مصدومیت نتوانست ملوان را همراهی کند.

دست نشان

نادر دست نشان سرمربی اسبق ملوان معتقد بود که این مصدومیت ها صرفا به دلیل تغذیه نادرست بازیکنان است !

باید بپذیریم که بخش بزرگی از مشکلات فنی ملوان در فصل گذشته به رفتارهای نادرست دست نشان ارتباط داشت ، این مربی از دانش کافی برای هدایت تیم پرطرفداری چون ملوان برخوردار نبود و همین موضوع سبب شد تا ملوان یک فصل دیگر پشت سد لیگ یک باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید