اخبار ملوان حواشی ملوان

شایعه در شهر : بدیعی فر مدیرعامل ملوان می شود !

به گزارش وب سایت هواداران ملوان ” ملوانی ” این روزها شایعات فراوانی پیرامون باشگاه ملوان بندرانزلی در رسانه ها منتشر می شود ، یکی از این شایعات مدیرعامل محمود بدیعی فر رئیس اسبق شورای شهر بندرانزلی است !

بر اساس این گزارش ، انتشار این شایعه آنقدرها هم که فکر می کنید عجیب نیست ، وی هم اکنون بدون آنکه مسئولیت اجرایی در شهرستان بندرانزلی داشته باشد با فشار برخی از سیاسیون عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان است !

از سوی دیگر با حکم دادگاه وی به عنوان مالک 17/5 درصد از سهام هبه شده به سیروس محجوب نیز می باشد !

آیا همه این نشانه ها برای آنکه باور کنیم این شایعه بزودی رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت کافی نیست ؟

در دوران مدیریت بدیعی فر بود که تیم فوتبال بازیکن ساز استقلال انزلی منحل شد !

جوابیه صادق درودگر به صحبت های مهران نصیری

مهران نصیری : دیکته پذیر نبوده و نخواهم بود

ملوان قربانی سهل انگاری سیاسیون!

او در زمان ریاست دکتر دنیامالی در هیئت مدیره باشگاه ملوان حضور داشت و در زمان پیش از انتخابات چند بار از سمت خود استعفاء داد تا بتواند نقش خود را در سقوط ملوان به لیگ دسته اول فوتبال ایران کمرنگ کند، اما استعفاء وی مورد پذیرش دنیامالی قرار نگرفت تا وی نیز به همراه ملوان سقوط کند!

اکنون اما داستان متفاوت است ، بدیعی فر که در انتخابات شورای شهر انزلی به دلیل عملکرد فاجعه بارش شکست بدی خورده در تلاش است تا خود را در صحنه سیاسی و اجتماعی شهر انزلی حفظ کند .

حالا او سودای مدیرعاملی باشگاه ملوان را در سر دارد ، اتفاقی که بزودی رخ خواهد داد ، اما او نه شایستگی دارد و نه تجربه ، این انتخاب صرفا یک انتخاب سیاسی است.

بدیعی فر
بدیعی فر

دیدگاهتان را بنویسید