تحلیل های ملوانیحواشی ملوان

شایعه یا واقعیت، ورزشگاه تختی انزلی بازسازی نخواهد شد

تخریب سکوها عملا بال های قوهای سپید را برای پرواز مجدد بست و هواداران ملوان را نیز دچار مشکلات فراوانی نمود !

ورزشگاه تختی بندرانزلیورزشگاه تختی بندرانزلی

ورزشگاه تختی انزلی آشیانه قوهای سپید گیلان لقب دارد .

به گزارش ملوانی ، دقیقا چنین روزهایی در  اواخر فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال ایران و در کوران مسابقات ، خبری تلخ هواداران ملوان را نگران کرد ، ورود هواداران ملوان به بخشی از سکوهای ورزشگاه تختی بندرانزلی ممنوع اعلام شد !

بخشی از سکوهای ورزشگاه تختی بندرانزلی از دسترس هواداران ملوان خارج شد ، این در حالی بود که قوهای سپید انزلی در آن فصل یکی از شانس های مسلم صعود به لیگ برتر فوتبال ایران بودند .

ملوان در پایان آن فصل از صعود به لیگ برتر باز ماند و شاید یکی از دلایل عدم صعود قوهای سپید محرومیت ملوان از استفاده تمام و کمال از ورزشگاه خانگی خود بود.

فصل جدید لیگ دسته اول با خبر شوکه کننده جدیدی آغاز شد ، به دلیل عدم استحکام سکوهای روبروی جایگاه ، هواداران ملوان در فصل جاری نمی توانند از این بخش از ورزشگاه استفاده نمایند !

این اتفاق عملا بال های قوهای سپید را برای پرواز مجدد بست و هواداران ملوان را نیز دچار مشکلات فراوانی نمود !

با اعتراض هواداران ملوان تخریب سکوهای پیر ورزشگاه تختی بندرانزلی آغاز شد ، سکوهایی که به گواه کارشناسان شاید تا ۵۰ سال آینده نیز می توانستند استوار باقی بمانند !

تخریب سکوها خیلی زود به پایان رسید اما انجام آزمایش خاک چند ماه طول کشید و در این بین برخی از متولیان ورزش انزلی نیز اعلام می کردند که بزودی عملیات کارگاهی جهت ساخت دوباره سکوهای ورزشگاه تختی بندرانزلی آغاز خواهد شد .

اکنون در ایستگاه پایانی لیگ دسته اول فوتبال ایران قرار داریم ، شرایط از لحاظ آب و هوایی کاملا اماده انجام عملیات ساخت می باشد اما تا کنون هیچ اتفاقی در ورزشگاه تختی انزلی رخ نداده است.

از سوی دیگر اخبار ضد و نقیضی به گوش می رسد که آزمایش خاک نشان داده است که زمین استحکام کافی را برای ساخت سکوهای جدید ندارد و مسئولان انزلی به دنبال رایزنی با مسئولان استانی جهت از سر گیری روند احداث استادیوم جدید بندرانزلی در منطقه چراغ پشتان هستند !

به راستی اگر چنین موضوعی صحت ندارد چرا عملیات ساخت ورزشگاه تختی بندرانزلی بر خلاف اظهار نظر متولیان ورزش شهر آغاز نمی شود ؟

آیا واقعا می توان باور کرد که عزمی برای ساخت یک ورزشگاه جدید در بندرانزلی وجود دارد یا اینکه مطرح کردن چنین موضوعی صرفا برای خرید زمان بیشتر و رسیدن به نمایش های انتخاباتی سال آینده می باشد .

این سوالی است که امروز مردم انزلی از نماینده شهر و مسئولان ورزش شهر انزلی می پرسند.

 

 

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید