اخبار ملوان

عابربانک یا مالک ؟ مسئله این است !

به گزارش ملوانی ، دقایقی قبل ناخدا آذرگون عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی در مصاحبه ای با خبرگزاری فارس اعلام کرد که مسئولان باشگاه به دنبال اسپانسر برای 70 درصد از سهام باشگاه ملوان هستند !

ایشان عنوان کردند : مدیران باشگاه به دنبال جذب اسپانسر برای ۷۰ درصد سهام باشگاه هستند. امیدواریم که منطقه آزاد انزلی یا اسپانسری دیگر برای این تیم جذب کنیم.

حال منظور عزیزان هیئت مدیره از ” اسپانسر ” دقیقا چیست ؟

به نظر می رسد باید در این خصوص شفاف سازی کامل صورت پذیرد ، آیا منظور هیئت مدیره فعلی از اسپانسر کسی است که تنها نقش عابربانک را برای ملوان داشته باشد یا این اسپانسر توانایی آن را خواهد داشت که چیدمان فعلی هیئت مدیره باشگاه ملوان را تغییر دهد .

جلسه هیئت مدیره باشگاه ملوان برگزار شد

مدیرعامل ملوان پس از مشخص شدن وضعیت بازیکنان خارجی معرفی می شود

آذرگون در بخش دیگری از صحبت های خود پیرامون شایعاتی مبنی بر قصد نیروی دریایی برای تیمداری عنوان کرد : اصلا چنین مساله‌ای صحت ندارد. نیروی دریایی اگر قصد تیمداری داشت تیم را واگذار نمی‌کرد و اکنون همان ۳۰ درصد سهم خود را در ملوان دارد.

وی همچنین در مورد خبر مدیرعاملی برخی از افراد عنوان نمود : هنوز هیچ تصمیمی در مورد مدیریت باشگاه گرفته نشده است. مهران نصیری مدیرعامل مستعفی همچنان به کار خود مشغول است و هیئت مدیره با استعفایش هنوز موافقت نکرده است.

باشگاه ملوان در حال از دست دادن زمان است ، مسئولان فعلی تیم یکبار برای همیشه باید تکلیف خود را مشخص نمایند ، آیا خواهان تیمداری هستند یا خیر ، این موضوع باید کاملا شفاف بیان شود.

ناخدا آذرگون
ناخدا آذرگون

دیدگاهتان را بنویسید