اخبار ملوانتحلیل های ملوانی

فرصت سوزی مسئولان باشگاه ملوان ادامه دارد

آیا سیاسیون می خواهند مدیریت باشگاه را در دست داشته باشند یا هدف دیگری در سر دارند.

باشگاه ملوانباشگاه ملوان

به گزارش وب سایت هواداران باشگاه ملوان ” ملوانی ” حدودا ۲ هفته از پایان مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران گذشته اما تا کنون هیچ تصمیم جدیدی پیرامون این باشگاه پرطرفدار شمالی از سوی مدیران این باشگاه اتخاذ نشده است.

بر اساس این گزارش ، قطعا یکی از فاکتورهای مهم موفقیت یک باشگاه برنامه ریزی درست و اصولی است ، موهبتی که باشگاه ملوان و هوادارانش از آن برخوردار نیستند.

ملوان اگر خواهان بازگشت مجدد به لیگ برتر فوتبال ایران است باید از همین امروز استارت بزند و خود را آماده حضور پر قدرت در لیگ فصل آینده نماید اما سکون و سکوت مسئولان شهر انزلی که امروز مدیریت این باشگاه مردمی را در اختیار دارند افق روشنی از وضعیت این باشگاه ترسیم نمی کند.

بازی سیاسیون انزلی با نام صالح نیا !

گزارش ویدئویی از وضعیت نامناسب ورزشگاه تختی بندرانزلی

اعتراض هواداران ملوان به عملکرد بد این تیم در لیگ یک

آیا سیاسیون می خواهند مدیریت باشگاه را در دست داشته باشند یا هدف دیگری در سر دارند.

هنوز مشخص نیست که آیا قرار است نادر دست نشان به فعالیت خود در باشگاه ملوان ادامه دهد یا اینکه قرار است سرمربی جدی و بومی در فصل آینده سکان هدایت این باشگاه پرطرفدار را در دست داشته باشد .

یا اینکه هنوز مشخص نیست چه کسی قرار است در فصل پیش رو مدیریت این باشگاه را در دست داشته باشد .

 

 

روند ساخت سکوهای ورزشگاه تختی بندرانزلی در چه وضعیتی قرار دارد ؟ آیا هواداران ملوان یک فصل دیگر از حمایت تیم محبوب خود محروم خواهند شد؟

آنچه که مشخص است این انفعال به سود تیم محبوب ملوان بندرانزلی نیست ، ملوان نیاز به آماده سازی اساسی برای حضور در لیگ دسته اول فوتبال ایران دارد اما تا کنون هیچ اقدامی برای یک شروع قدرتمند دیده نمی شود.

باشگاه ملوان
باشگاه ملوان

 

دیدگاهتان را بنویسید