اخبار ملوان

فرماندار بندرانزلی: باشگاه ملوان بندرانزلی به یک حامی مالی قوی نیاز دارد

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری تسنیم،‌ اسماعیل حیدری‌آزاد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داست: بسیاری از مشکلات باشگاه فوتبال ملوان بندرانزلی در صورت وجود یک حامی مالی قوی برطرف می‌شود بنابراین برای کمک مؤثر به این باشگاه باید به جذب یک اسپانسر مطمئن اقدام کنیم.

فرماندار بندرانزلی به مشکلات اخیر باشگاه ملوان در نقل و انتقالات بازیکنان اشاره کرد و بیان داشت:‌ به علت انباشت بدهی‌ها این تیم اجازه نقل و انتقال هیچ بازیکنی را ندارد به همین علت در تلاش هستیم با انجام یکسری رایزنی‌ها‌ این مشکل را در نیم فصل دوم برطرف کنیم.

حیدری‌آزاد وجود یک حامی مالی قوی برای حمایت از باشگاه ملوان بندرانزلی را مورد تأکید قرار داد و ابراز داشت: منطقه آزاد انزلی از این حیث شرایط بسیار خوبی دارد بنابراین باید جهت جذب یک اسپانسر قوی برای تیم ملوان بندرانزلی تمهیدات و اقدامات ویژه‌ای را در دستور کار قرار دهیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه ورزشگاه تختی بندرانزلی در شأن ورزش دوستان این شهر نیست افزود: 4 میلیارد تومان اعتبار برای تأمین میله‌گرد پروژه بازسازی سکوهای این ورزشگاه در نظر گرفته شده است که امیدواریم تمام این مبالغ به موقع جذب شود.

وی با اشاره به اینکه به علت بارندگی‌ها و شرایط جوی شهرستان بندرانزلی کار ساخت سکوهای ورزشگاه تختی این شهر با تأخیر انجام می‌شود گفت: علاوه بر احیاء این ورزشگاه شهرستان بندرانزلی به یک مجموعه ورزشی جدید 15 هزار نفری با امکانات و تجهیزات مدرن نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید