اخبار ملوانحواشی ملوان

فرهاد پورغلامی و داوود حق دوست گزینه های سرمربیگری ملوان در فصل آینده

نام فرهاد پورغلامی و داوود حق دوست به عنوان جدی ترین گزینه های نیمکت ملوان مطرح شده است.

سرمربیگری ملوانسرمربیگری ملوان

به گزارش ملوانی ، پس از قطعی شدن جدایی نادر دست نشان مربی ناموفق فصل گذشته ملوان از این تیم حالا منابع خبری ” سایت ملوانی “ از نزدیک شدن ۲ گزینه انزلی چی به نیمکت سرمربیگری ملوان خبر می دهند.

بر اساس این گزارش ، نام های فرهاد پورغلامی و داوود حق دوست به عنوان جدی ترین گزینه های سرمربیگری باشگاه ملوان در فصل پیش رو مطرح شده است.

فرهاد پورغلامی زاده بندرانزلی ، بازیکن و مربی از مکتب باشگاه ملوان است که در طول دوران بازیگری همواره به پیراهن این باشگاه وفادار بوده و با این تیم به دو عنوان قهرمانی در سال ۱۳۶۶ و ۱۳۶۹ و سه عنوان نایب قهرمانی در سال ۱۳۶۷ ، ۱۳۶۸ و ۱۳۷۰ دست یافته است.

نادر دست نشان سرمربی سپیدرود شد !

بیوگرافی فرهاد پورغلامی :

پورغلامی مربیگری خود را نیز از تیم ملوان بندرانزلی آغاز کرده است ، او ابتدا به عنوان دستیار محمد احمدزاده در ملوان و تیم ملی جوانان ایران مربیگری کرده و سپس از سال ۱۳۸۹ به عنوان سرمربی ملوان انتخاب و در سال ۱۳۹۰ موفق به کسب مقام هشتمی در لیگ با انجام بازی های تحسین برانگیز و همچنین کسب عنوان نایب قهرمانی جام حذفی در همان سال دست یافت.

پورغلامی علاوه بر ملوان به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان و همچنین به عنوان کمک مجید جلالی در تیم های پیکان و تراکتورسازی نیز به مربیگری پرداخته است.

بیوگرافی داوود حق دوست :

داوود حق دوست زاده بندرانزلی ، وی فوتبال خود را از بندرانزلی آغاز نمود اما اوج درخشش وی در فوتبال ایران به دوران حضور وی در استقلال تهران باز می گردد .

وی سابقه مربیگری در تیم‌های خیبر خرم آباد ، تربیت یزد، کاوه تهران، شهرداری بندرعباس، شهرداری انزلی و آلومینیوم هرمزگانرا در کارنامه دارد.

باید منتظر ماند و دید که در روزهای پیش رو چه کسی به عنوان سرمربی فصل آینده ملوان معرفی خواهد شد.

سرمربیگری ملوان
سرمربیگری ملوان

 

دیدگاهتان را بنویسید