اخبار ملوان

فوتبال ترایب : سعید عزت الهی ستاره ای جوان با آینده ای درخشان

 • به گزارش وب سایت هواداران ملوان ” ملوانی “سايت فوتبال ترايب در انتشار مقاله اى اقدام به معرفى سعيد عزت الهى هافبك دفاعى ٢١ ساله تيم ملى پرداخته و او را ستاره اى معرفى كرده با آينده اى درخشان کرده است.

  باخت ايران مقابل اسپانيا حس دراماتيكى داشت چونكه درواقع آن ها قادر به شكست قهرمان جام جهانى ٢٠١٠ بودند.يك گل هم بوسيله سعيد عزت الهى به ثمر رساندند كه به وسيله كمك داور ويديويى مردود اعلام شد.على رغم باخت عملكرد تيم ايران تحسين برانگيز بود.عزت الهى در اين بازى نقطه عطف تيم ايران بود.

  عزت الهى امار ٧٨ درصد پاس صحيح،سه قطع توپ و پنج دفع توپ را از خود به جاى گذاشت.عملكرد سعيد باعث شد تا به او لقب پوگباى ايرانى بدهند.عزت الهى قطعا بهترين جوانى به حساب مى آيد كه ايران در اين دهه معرفى كرده است.استعداد عزت الهى در آكادمى ملوان كشف شد و او در شانزده سالگى اولين حضور خود در ليگ برتر را تجربه كرد و به عنوان جوانترين بازيكن ليگ برتر ايران لقب گرفت.سعيد در سن هجده سالگى به عنوان يكى از برترين استعداد هاى ايران معرفى شد.

  عملكرد او در ملوان باعث شد كه اتلتيكو مادريد اقدام به جذب او كند و بعد از نمايش خيره كننده در جام جهانى نوجوانان باشگاه هاى اروپايى مختلفى ابراز علاقه به جذب اين بازيكن كردند.از بشيكتاش گرفته تا لوگانو و لوزان اسپورت سوييس.

  در دسامبر ٢٠١٣ شايعه شد كه عزت الهى به تيم پاراننسه در سرى آ برزيل خواهد پيوست.همچنين روبين كازان هم به او پيشنهاد داد اما اتلتيكو مادريد خوش شانس بود كه او را در نهايت جذب كرد.

  در آگوست ٢٠١٤ عزت الهى قراردادى يك ساله با اتلتيكو بست كه تا چهار سال قابل تمديد بود.متاسفانه اتلتيكو فقط براى حضور در تيم جوانان به اين بازيكن اعتماد كرد و على رغم گلزنى در رده هاى پايه ديگو سيمئونه براى تيم اصلى اتلتيكو مادريد او را نخواست و تيم ب اتلتيكو را به سعيد پيشنهاد كرد كه سعيد نپذيرفت به روسيه رفت.او به سردار آزمون ملحق شد و قراردادى چهار ساله با روستوف منعقد كرد.

  جوان ترين گلزن تاريخ فوتبال ايران در صورت پايان خوب در روسيه بدون شك توسط تيم هاى مطرح اروپايى جذب خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید