اخبار ملوان مصاحبه ها

فکری: داور در دقایق پایانی می‌توانست برای شاهین بوشهر پنالتی اعلام کند

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمود فکری عصر امروز در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان بندرانزلی در برابر شاهین بوشهر اظهار داشت: طرفداران ملوان در شرایط سخت این تیم را همراهی می‌کنند.

سرمربی تیم شاهین بوشهر با بیان اینکه تیم ملوان بندرانزلی یک از تیم‌های ریشه‌دار ایران است عنوان داشت: مردم بندرانزلی عاشقانه این تیم را دوست دارند و از تیم ملوان بندرانزلی حمایت می‌کنند.

فکری با اشاره به اینکه سیستم داوری ویدئویی برای کاهش تصمیمات اشتباه در فوتبال به وجود آمده است تصریح کرد: در بازی هفته گذشته با اشتباه داور از زمین بازی اخراج شدم.

سرمربی تیم شاهین بوشهر با اعلام اینکه نیمه نخست تیم ملوان بندرانزلی توانست موقعیت‌های بیشتری را ایجاد کند خاطرنشان کرد: در نیمه دوم تیم شاهین بوشهر توانست بازی را در اختیار بگیرد.

فکری با تاکید بر اینکه دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و تماشاگران از بازی لذت بردند ابراز داشت: تنها نقطه ضعف این بازی به ثمر نرسیدن گل بود که هر دو تیم بدشانس بودند.

سرمربی تیم شاهین بوشهر با بیان اینکه داور در دقایق پایانی بازی می‌توانست برای شاهین بوشهر پنالتی اعلام کند اعلام کرد: تیم داوری به خوبی توانست در این دیدار قضاوت کند.

وی با اشاره به اینکه زمین بازی با توجه به آب و هوای استان گیلان کیفیت مناسبی داشت افزود: زمین چمن ورزشگاه تختی بندرانزلی گل آلود بود که کیفیت زمین چمن ورزشگاه ارتباط مستقیم با آب و هوای استان گیلان دارد.

سرمربی تیم شاهین بوشهر با تاکید بر اینکه کیفیت زمین ورزشگاه بر روی شرایط بازی تیم ملوان بندرانزلی تاثیرگذار بود بیان داشت: تیم ملوان می‌تواند در زمین باکیفیت بازی بهتر را به نمایش بگذارد.

محمود فکری

دیدگاهتان را بنویسید