اخبار ملوان اسلایدر تحلیل های ملوانی

لطفا کت هایتان را در بیاورید !

به گزارش ملوانی ، این روزها قوهای سپید فوتبال ایران حال و روز خوشی ندارد ، نتایج دور از انتظار ملوان در فصل جاری این تیم را در بحران عمیقی فرو برده است و به نظر می رسد اگر این تیم در پنجره نقل و انتقالات نیم فصل نتواند بازیکنان مورد نیاز خود را جذب کند روزهای سخت تری در پیش خواهد داشت.

بر اساس این گزارش ، در حالی که ملوان شدیدا نیاز به جذب بازیکنان خوب و ثبت قراداد با بازیکنانی نظیر سیدجلال رافخایی که مدتهاست در تمرینات ملوان شرکت می کند دارد خبر رسیده است که به دلیل بدهی 2 میلیاردی باشگاه ملوان فدراسیون فوتبال این تیم را از ثبت قراداد با بازیکنان جدید منع کرده و این تیم را از پنجره نقل و انتقالات نیم فصل محروم کرده است.

جناب آقای امیر احمدی فرد ، شما عزیزی که در زمان انتخابات در جمع هواداران ملوان اعلام کردید که برای حمایت از تیم محبوب شهر انزلی کت خواهم کند ، جناب آقای خسته بند نماینده محترم شهر انزلی در مجلس شورای اسلامی، شما که در ابتدای فصل به سرمربی وقت آقای فرهاد پورغلامی اعلام نمودید که برای زنده کردن دوباره ملوان کت را درآورده و وارد میدان شده اید ، به نظر می رسد اکنون وقت خدمت است ، لطفا کت هایتان را در بیاورید!

ملوان اکنون نیاز به حمایت های مادی و معنوی دارد ، ملوان روح مردم انزلی است ، آیا سیاهی و خفت بیش از این نیز وجود دارد ؟ تاریخ شما و رفتارهایتان را در این برهه حساس قضاوت خواهد کرد، تا دیر نشده وارد میدان شوید و مشکلات ملوان را برطرف نمایید.

5 thoughts on “لطفا کت هایتان را در بیاورید !

دیدگاهتان را بنویسید