اخبار ملوان مصاحبه ها

مالک ملوان: هدفمان صعود به لیگ برتر است

به گزارش وب سایت هواداران ملوان ” ملوانی “نشست خبری مالک جدید باشگاه ملوان بندر انزلی با حضور حسن خسته بند و محمود بدیعی فر از اعضای هیات مدیره این باشگاه، ظهر امروز در هتل‌آپارتمان ملل بندر انزلی برگزار شد.

به نقل از فارس، نشست خبری محمد رفیع نیا مالک جدید باشگاه ملوان بندر انزلی ظهر امروز در حضور حسن خسته بند و محمود بدیعی فر از اعضای هیات مدیره این باشگاه و به میزبانی هتل‌آپارتمان ملل در بندر انزلی برگزار شد.

این نشست با حضور پرشمار رسانه‌های گروهی و با تاخیر، با حضور حسن خسته بند نماینده مردم بندر انزلی در مجلس و عضو هیات مدیره ملوان بندر انزلی برگزار شد.

*عده‌ای به خاطر مسایل سیاسی، تمایل به سقوط ملوان دارند

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس با اشاره به این که سه گروه برای خرید ملوان ابراز تمایل کردند اظهار کرد: با بررسی‌های انجام‌شده به این نتیجه رسیدیم که رفیع نیا بهترین گزینه برای خرید ملوان است و ایشان را در نهایت انتخاب کردیم، رفیع نیا جسورانه پا به این عرصه گذاشته است و نیاز به حمایت دارد.

حسن خسته بند با تاکید بر این که ورزش نباید سیاسی شود تصریح کرد: عده‌ای از این که نماینده مردم بندر انزلی و دیگر مسوولین این شهرستان به‌خوبی کار خود را انجام می‌دهند ابراز ناراحتی می‌کنند و از این موضوع رنج می‌برند، اهل بندر انزلی هستیم و در همین شهر دفن می‌شویم.

وی با اشاره به این که عده‌ای فرافکنی و سیاه نمایی می‌کنند افزود: تاریخ در مورد عملکردمان قضاوت می‌کند، عده‌ای به‌ظاهر ملوانی هستند در صورتی‌که به خاطر مسایل سیاسی دوست دارند ملوان سقوط کند تا عده‌ای دیگر تخریب شوند.

خسته بند با بیان این که عده‌ای باعث دلسردی و فراری دادن دنیامالی شدند بیان کرد: آن‌هایی که باعث فراری دادن مالک سابق باشگاه ملوان شدند حتی یک ریال هم به ملوان کمک نکردند، مدیرعامل باشگاه بارها به این افراد نامه زده و خواهان کمک مالی شد.

وی با بیان این که چک ضمانت برای ملوان داده است گفت: وقتی چک یک نماینده مجلس برگشت‌خورده شود هنگام تایید صلاحیت برای نماینده مجلس مشکلاتی رقم می‌خورد ولی به دلیل عرقی که به ملوان داشتم و درخواست مکرر مردم، پا به این عرصه گذاشتم، در طول عمرم هرگز منت کسی را نکشیدم و برای کسی چک صادر نکردم ولی به خاطر ملوان این کار را انجام دادم و در آینده نیز انجام می‌دهم.

*تشکیل مجدد تیم فوتبال بانوان ملوان

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان بندر انزلی افزود: به‌هیچ‌عنوان در مسایل فنی دخالت نمی‌کنم زیرا تخصص و وقت انجام این کار را ندارم، سکوهای ورزشگاه تختی بندر انزلی طبق وعده پیمانکار، تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

خسته بند از تشکیل مجدد تیم فوتبال بانوان ملوان خبر داد و گفت: مذاکرات خوبی با مالک باشگاه در این زمینه انجام دادیم، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده به کمک مالک باشگاه و بنده، بدهی‌های ملوان در بازه زمانی معین و پله‌ پله پرداخت می‌شود و به حداقل خواهد رسید.

وی از عدم علاقه منطقه آزاد انزلی به تیم داری گفت: نیروی دریایی ارتش از بعد امکانات و جذب بازیکنان سرباز همه گونه همکاری را با باشگاه ملوان انجام داده است ولی منطقه آزاد انزلی علاقه‌ای به تیم داری ندارد، حقوقی که کارکنان منطقه آزاد انزلی دریافت می‌کنند را مدیون مردم بندر انزلی هستند و نباید به خاطر پولی که در اختیار باشگاه ملوان قرار می‌دهند بر سر مردم منت بگذارند.

بعد از پایان حرف‌های خسته بند، نوبت به مالک جدید باشگاه ملوان بندر انزلی رسید تا از ایده‌های خود برای تیم داری بگوید، ایده‌ای که مهم‌ترین آن صعود به لیگ برتر است.

*هدفمان صعود به لیگ برتر است

مالک جدید باشگاه ملوان بندر انزلی نیز در این نشست از عدم دخالت در مسایل فنی گفت و اظهار کرد: صفر تا 100 مسایل فنی در اختیار آقای پور غلامی است و جذب و یا عدم جذب بازیکنان به کادر فنی مربوط است.

محمد رفیع نیا با تاکید براین که هدف ما لیگ برتری شدن تیم پرطرفدار ملوان بندر انزلی است بیان کرد: مدیرعامل باشگاه ملوان به‌زودی معرفی می‌شود و در حال بررسی گزینه‌های مدیر عاملی توسط هیات مدیره‌ای که به‌ تازگی معرفی کردیم هستیم.

مالک باشگاه ملوان افزود: برنامه زمانی پنج بازه‌ای ترسیم و تیم‌های پایه را ترمیم و تقویت می کنیم و به دنبال عملیاتی کردن برنامه اقتصادی و درآمدزایی در باشگاه ملوان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید