اخبار ملوان مصاحبه ها

محمد حسین‌پور : ۳ امتیاز بازی با رفسنجان را می‌خواهیم

به گزارش ملوانی و به نقل از فرتاک ورزشی،محمد حسین پور هافبک ملوان درخصوص بازی هفته گذشته این تیم مقابل قشقایی شیراز گفت: بازی خوبی بود. با اینکه اولین بازی ما بود و باتوجه به عدم هماهنگی صد در صدی بچه‌ها، توانستیم موقعیت‌های بی‌شماری خلق کنیم و خوب بازی کردیم. نقطه عطف این بازی این بود که بالای 5-6 موقعیت صد در صدی برای گلزنی داشتیم و حتی یک توپ نیز به تیرک زدیم. تیم حریف نیز برای مساوی آمده بود و با من تو من کردن بازیکنانمان، می‌خواستند از ما امتیاز بگیرند که گرفتند.

وی درخصوص عملکردش نیز گفت: من تمام سعی‌ام را می‌کنم که برای تیم مثمر ثمر باشم و اگر گل یا پاس گلی نسیب من شود خوشحال می‌شوم. خیلی دوست دارم امسال بیشر از فصل قبل گل بزنم و پاس گل بدهم و این در برنامه کاری من است.

حسین‌پور درخصوص بازی با مس رفسنجان گفت: بازیکنان خوبی دارند و مهاجمان آنها بسیار سرعتی و گلزن هستند. ما هفته قبل در خانه خودمان 3 امتیاز را از دست دادیم و در بازی با مس رفسنجان فقط برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت و مصمم هستیم تا اولین 3 امتیاز را دشت کنیم.

هافبک ملوان در خاتمه عنوان داشت: آنها میزبان هستند و مسلما برای برد به زمین می‌آیند ولی فکر کنم ما در این بازی امتیاز می‌گیریم چون مصمم هستیم. امسال می‌خواهیم به لیگ برتر صعود کنیم و امیدوارم هوادارانمان با حمایت بیشتر، ما را در این راه کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید