اخبار ملوانحواشی ملوان

مدیرعامل ملوان پس از مشخص شدن وضعیت بازیکنان خارجی معرفی می شود

شاید از خود بپرسید پس چرا رسما وی را به عنوان مدیرعامل ملوان معرفی نمی کنند ؟

مدیرعامل ملوانمدیرعامل ملوان

مدیرعامل ملوان سرانجام چه کسی معرفی خواهد شد ؟ محمود بدیعی فر یا بهمن صالح نیا و یا شاید نصرت ایراندوست ؟ همه چیز به نتیجه پرونده شکایت بازیکنان خارجی ملوان بستگی دارد.

به گزارش ملوانی ، حدودا ۲ ماه از زمان استعفاء مهران نصیری مدیرعامل اسبق باشگاه ملوان گذشته است و در طول این دو ماه نام های زیادی برای نشستن بر روی صندلی مدیرعاملی ملوان مطرح شده است .

بر اساس این گزارش ، در هفته های اخیر از نام هایی چون نصرت ایراندوست و بهمن صالح نیا و اخیرا محمود بدیعی فر رئیس اسبق شورای شهر بندرانزلی به عنوان گزینه های مدیرعاملی باشگاه ملوان یاد می شود.

به نظر می رسد با توجه به غیر ورزشی بودن هیئت مدیره باشگاه ملوان و نفوذ سیاسیون در پیکره باشگاه ملوان محمود بدیعی فر به عنوان مدیرعامل باشگاه ملوان انتخاب خواهد شد !

جلسه هیئت مدیره باشگاه ملوان برگزار شد

بازی سیاسیون انزلی با نام صالح نیا !

شاید از خود بپرسید پس چرا رسما وی را به عنوان مدیرعامل ملوان معرفی نمی کنند ؟

جواب این سوال را باید در پرونده شکایت بازیکنان خارجی و صدور رای محکومیت بر علیه باشگاه ملوان جستجو نمود !

به نظر می رسد که مسئولان فعلی باشگاه ملوان هنوز از حل شدن این موضوع اطمینان کافی ندارند ، آنها اخیرا نامه ای به فیفا ارسال کرده اند و با ذکر مشکلات و نوسانات ارزی کشور خواستار دریافت فرصتی بیشتر برای پرداخت بدهی زوران زلاتکوفسکی و سرگئی پاشنکو شده اند !

متاسفانه این افرادی درک صحیحی از مقررات بین المللی فوتبال ندارند ، برای نهاد نظارتی فیفا اهمیتی ندارد که امروز در ایران دلار ۴۲۰۰ تومان است یا ۸۰۰۰ تومان ، آنها خواستار پرداخت حقوق بازیکن شاکی هستند !

حال با طرح این موضوع به سوال مطرح شده پاسخ خواهیم داد

مسئولان باشگاه در انتظار رای نهایی و اتفاقات روزها و یا هفته های آینده هستند ، اگر فیفا فرصتی دوباره به باشگاه ملوان داد محمود بدیعی فر را از هم اکنون مدیرعامل ملوان بدانید اما اگر اتفاق ناگواری مبنی بر کسر امتیاز رخ دهد یا بهمن صالح نیا و یا نصرت ایراندوست به عنوان مدیرعامل ملوان انتخاب و قطعا در این جریانات قربانی خواهند شد .

بدیعی فر به خوبی می داند که هیچ مقبولیتی در بین هواداران ملوان ندارد ، پس هوشیارانه در انتظار نتیجه نهایی پرونده بازیکنان خارجی ملوان نشسته است !

اگر نتیجه مطلوب نبود دیگر او را در اطراف باشگاه ملوان نخواهید دید.

مدیرعامل ملوان
مدیرعامل ملوان

2 دیدگاه

  • سهام ملوان به مسولین شهری (حقوقی)واگذار شده بود نه به شخص(حقیقی)
    الان اینها سمتی ندارن و مردم با رای خودشون این اشخاص رو پس زدن بنابراین در هییت مدیره ملوان کاره ای نیستند ، چرا به اونا اجازه حضور داده میشه؟!!! در صورتی که باید شورای شهر کنونی واگذار بشه.

دیدگاهتان را بنویسید