بانوان ملوان

مریم ایراندوست : ملوان همچنان قدرت اول فوتبال بانوان است

مریم ایراندوست درباره برتری تیمش مقابل شهرداری بم می‌گوید نتایجی که تیمش کسب کرده با غیرت و تعصب بازیکنان و کادر بوده است.

مریم ایراندوستمریم ایراندوست

به گزارش ملوانی ،مربی تیم فوتبال بانوان ملوان گفت: این بازی هم از نظر فیزیکی و هم از نظر تاکتیکی بار زیادی داشت. ملوان و بم جزو بهترین‌های ایران هستند که بازیکنان خوبی هم دارند. افتخار تیم من این است که امسال رفت و برگشت قهرمان چندین دوره لیگ را شکست دادیم و نشان دادیم نتایجی که داشتیم اتفاقی نبوده است. پیروزی ما تا اینجا حاصل تفکر، تدبیر و تعصب بازیکنان و کادر فنی است.

وی در پاسخ به این سوال که شما با این پیروزی قهرمانی را از بم گرفتید، عنوان کرد: بم یک تیم خوب از نظر اخلاقی و فنی است و اگر این بازی را می‌بردند حتما قهرمان لیگ می‌شدند، اما ما هم چیزی برای از دست دادن نداشتیم. ملوان همچنان قدرت اول فوتبال بانوان است. نمی‌خواهم درباره ناکامی اول فصل صحبت کنم، ما با غیرت بازیکنان توانستیم همه امتیازات را بگیریم و خودمان را به رده دوم جدول برسانیم.

ایراندوست در ادامه این مصاحبه با اشاره به اینکه امیدوار است در هفته پایانی لیگ همه تیم‌ها مقابل حریفانشان حاضر شوند، اظهار داشت: شنیده‌ام که ارومیه مقابل بم و وحدت ایثار مقابل سیرجان بازی نمی‌کنند و این بی‌عدالتی است. هفته پایانی بسیار حساس است. ما برای تثبیت نایب‌قهرمانی و نیم نگاهی به قهرمانی به ۳ امتیاز بازی مقابل شهرداری سنندج نیاز داریم.

دیدگاهتان را بنویسید