اخبار ملوانویدئوهای ملوانی

مستند حواشی جنجالی فینال جام حذفی ۱۳۹۰

دیدار برگشت روز بیستم خرداد ماه سال 1397 یعنی دقیقا 7 سال قبل در بندرانزلی برگزار شد.

مستند فینال جام حذفی ۱۳۹۰ به اتفاقات و حواشی دیدار جنجالی ملوان – پرسپولیس فصل ۸۹-۹۰ فوتبال ایران پرداخته است ، این مستند به صورت اختصاصی توسط سایت ملوانی تهیه شده است.

به گزارش ملوانی ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در سال ۱۳۹۰ پس از حدود ۲۱ سال مجددا توانست به فینال جام حذفی فوتبال ایران راه پیدا کند.

ملوانان با سرمربیگری فرهاد پورغلامی ( سرمربی تازه منصوب شده ) ملوان توانستند با حذف شاهین بوشهر ، تراکتورسازی و استقلال تهران به فینال جام حذفی فصل ۸۹ – ۹۰ راه پیدا کنند.

اتفاقات دیدار رفت فینال در ورزشگاه آزادی ، داوری ناجوانمردانه علیرضا فغانی و اعتراضات هواداران ، کادر فنی و بازیکنان ملوان در پایان آن دیدار سبب شد دیدار برگشت به نبردی حیثیتی برای مردم انزلی و هواداران ملوان تبدیل شود.

دیدار برگشت روز بیستم خرداد ماه سال ۱۳۹۷ یعنی دقیقا ۷ سال قبل در ورزشگاه تختی بندرانزلی و در میان شور و شعف هواداران ملوان برگزار شد.

 

ملوان در پایان ۹۰ دقیقه با تک گل زنده یاد مهرداد اولادی موفق به شکست پرسپولیس شد اما اتفاقات دیدار رفت سبب شد ملوان در مجموع دو بازی با نتیجه ۴-۳ شکست بخورد و به عنوان نایب قهرمانی این مسابقات دست یابد.

در این مستند که با تصاویر اختصاصی سایت ملوانی همراه است تمامی حواشی مرتبط با این فینال جنجالی را در اختیار شما مخاطبین گرامی وب سایت هواداران ملوان قرار خواهیم داد.

این مستند به کوشش اسماعیل راد و تدوین علی راد تهیه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید