اخبار ملوانحواشی ملوان

مشکلات ارزی مانع از پرداخت طلب بازیکن خارجی ملوان شده است

پاشنکوپاشنکو

بدهی بازیکن خارجی ملوان ( زوران زلاتکوفسکی ) و ( سرگئی پاشنکو ) به دلیل مشکلات ارزی موجود در کشور هنوز پرداخت نشده است و باشگاه ملوان در خطر کسر ۱۲ امتیاز قرار دارد.

به گزارش ملوانی ، پیش از این گفته شده بود که قرار است سازمان منطقه آزاد بندرانزلی مانده بدهی بازیکن خارجی ملوان را به وی پرداخت نماید اما مجددا امروز خبری در رسانه های کشور منتشر شد که باشگاه ملوان به دلیل مشکلات و نوسانات ارزی تا کنون موفق به پرداخت بدهی بازیکن خارجی خود نشده است.

باقیمانده بدهی زوران زلاتکوفسکی پرداخت خواهد شد

فیفا چند روز گذشته در تماس با بخش بین الملل فدراسیون فوتبال ایران تاکید کرده است که باشگاه ملوان در صورت عدم پرداخت مطالبات «زلاتکوفسکی» و «پاشنکو» بازیکنان پیشین خود در هر پرونده به کسر ۶ امتیاز محکوم می شود.

روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در این خصوص به خبرنگار مهر گفته است : باشگاه ملوان تماس هایی با فیفا گرفته و اعلام کرده است به خاطر مشکلات ارزی، امکان انتقال وجه این بازیکنان فراهم نیست.

وی ادامه داد ،ملوان از فیفا کمک خواست تا در این مورد راهکاری ارائه بدهد. نمی دانم آیا فیفا هنوز پاسخی به این درخواست داده است یا خیر ولی ملوان باید این پرونده را زودتر حل کند.

با توجه به شرایط موجود باید منتظر ماند و دید که آیا سرانجام پرونده شکایات بازیکنان خارجی ملوان با خوشی به پایان خواهد رسید یا خیر.

پاشنکو
پاشنکو

دیدگاهتان را بنویسید