اخبار ملوانتحلیل های ملوانی

معرفی کادر فنی ملوان در فصل ۹۷-۹۸ لیگ یک

به نظر می رسد کادر فنی تیم فوتبال ملوان تکمیل شده است.

کادر فنی ملوانکادر فنی ملوان

به گزارش وب سایت هواداران ملوان ” ملوانی ” به نظر می رسد کادر فنی تیم فوتبال ملوان تکمیل شده و تمرینات این تیم به صورت جدی استارت زده شده است، با ملوانی همراه باشید تا با هم کادر فنی قوهای سپید انزلی را در فصل پیش رو بررسی کنیم.

سرمربی : فرهاد پورغلامی

نامی آشنا برای انزلی چی ها، مربی با دانش و بروزی که حدودا ۶ سال پیش نامهربانانه از ملوان کنار گذاشته شد اما هرگز برای تیم محبوب خود حاشیه ای ایجاد نکرد، پورغلامی پس از جدایی از ملوان در کلاس های مختلفی شرکت نمود و ماه گذشته موفق به دریافت مدرک پرولایسنس مربیگری شد.

پورغلامی در ۶ سال اخیر در تیم هایی نظیر سایپا، تراکتورسازی و پیکان تهران به عنوان کمک اول مجید جلالی و در تیم ملی جوانان ایران به عنوان سرمربی فعالیت نمود.

پورغلامی با کوله باری از تجربه و در بدترین شرایط ممکن به ملوان بازگشت تا ثابت کند یک مربی انزلی چی اصیل و از مکتب زاینده ملوان است.

کمک اول : مهدی حسنی مقدم

حسنی مقدم از پیشکسوتان فوتبال انزلی است، وی در فصل گذشته به عنوان دستیار دوم نادر دست نشان در ملوان به فعالیت می پرداخت ، او یکی از دوستان صمیمی فرهاد پورغلامی است.

کمک دوم : کوروش برمک

برمک انتخاب دوم فرهاد پورغلامی برای دستیاری وی در ملوان است ، کوروش برمک دارای مدرک مربیگری A آسیا می باشد و سابقه فعالیت در رده های مختلف تیم های ملی را در کارنامه خود دارد.

بدنساز : یاسر جلالی

یاسر جلالی جوان با دانشی در عرصه بدنسازی است ، وی پیش از این در سایپا تهران سابقه همکاری با فرهاد پورغلامی را در کارنامه خود دارد.

مربی دروازه بان ها : علی حسنی صفت

علی حسنی صفت از لحاظ شخصیتی انسانی آرام و مودب است، حسنی صفت خود شاگرد فرهاد پورغلامی بوده و تجربه های تلخ و شیرین فراوانی را در سالهای نچندان دور با ملوان تجربه کرده است، حسنی صفت سالها زیر نظر محمد حبیبی تجربیات فراوانی را بدست آورده است.

وی سال گذشته به عنوان مربی دروازه بانان ملوان در کادر فنی نادر دست نشان حضور داشت.

کادر فنی ملوان
کادر فنی ملوان

دیدگاهتان را بنویسید