اخبار ملوانستون سردبیر

ملوانی ۸ ساله شد

ملوانی در اولین روزهای تابستان سال 1390 فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.

وب سایت ملوانیوب سایت ملوانی

به گزارش وب سایت هواداران ملوان “ملوانی” با فراگیر شدن استفاده از کامپیوتر و ظهور پدیده ای جذاب به نام تبلت و تلفن های همراه هوشمند در اوایل دهه ۹۰ و همچنین کمرنگ شدن نقش روزنامه ها ،جرقه اولیه شکل گیری رسانه ای قدرتمند و حرفه ای به نام ” کلوپ هواداران ملوان ” را در ذهن ما به وجود آورد.

کلوپ هواداران ملوان یا به اختصار “ملوانی” در اولین روزهای تابستان سال ۱۳۹۰ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.

ملوانی به دلیل ایجاد فضایی گفتگو محور برای هواداران ملوان که در آن زمان بیشتر از طریق لپ تاپ یا کامپیوترهای دسکتاپ به اینترنت متصل بودند خیلی زود توانست جایگاه خود را در میان هواداران ملوان بدست بیاورد.

عدم وجود یک شبکه اجتماعی بدون محدودیت نظیر وایبر و تلگرام در آن زمان سبب شد تا به فکر ایجاد فضایی مناسب برای گفتگو هوادارن ملوان با یکدیگر بیفتیم.

تالارگفتمان ملوانی سبب شد هواداران ملوان ساعت ها پیرامون مسائل مختلف با یکدیگر به گفتگو بپردازند.

مقالات داغ و جنجالی ، بانک ویدئو و تهیه آیتم های گزارشی از دیگر بخش های جذاب وب سایت ملوانی بود.

با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک،وایبر،تلگرام و اینستاگرام مخاطبین وب سایت های اینترنتی کوچ گسترده ای را به این شبکه ها آغاز نمودند که در این بین مخاطبین سایت ملوانی نیز همسو با آن جریان به شبکه های نوظهور و جذابی چون وایبر و تلگرام کوچ کردند.

اما این کوچ مانع از ادامه فعالیت های این رسانه محبوب هواداری نشد و ملوانی نیز با ایجاد کانال هایی در این شبکه های اجتماعی به فعالیت های گسترده خود ادامه داد.

امروز ملوانی وارد هشتمین سال فعالیت خود شد و ما خرسندیم که اعلام کنیم بدون شک امروز تیم رسانه ای ملوانی متشکل از جوانانی است که هر کدام در زمینه فعالیت کاری خود جزء بهترین های انزلی هستند.

امروز ملوانی به پلتفرمی جذاب برای هواداران ملوان تبدیل شده است که علاوه بر فعالیت در فضای مجازی و وب سایت اختصاصی ، اکنون ملوانی صاحب اپلیکیشنی است که حدودا ۴۰ روز پس از انتشار بیش از ۵۰۰۰ بار از طریق سایت دانلود و نصب شده است.

همچنین باید این موضوع را نیز یادآور شویم که طبق آمار وب سایت رتبه دهی الکسا، وب سایت ملوانی امروز پر بازدید ترین وب سایت اینترنتی در شهر انزلی است.

امیدواریم در هشتمین سال فعالیت این وب سایت بتوانیم بیش از گذشته رضایت شما مخاطبین عزیز را جلب کنیم.

مدیریت وب سایت کلوپ هواداران ملوان

وب سایت ملوانی
وب سایت ملوانی

دیدگاهتان را بنویسید