اخبار ملوان

ملوان و مخروبه‌ای به نام تختی انزلی

به‌ گزارش ملوانی و به نقل از ‌ایسنا، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که فصل جدید لیگ آزادگان را به خاطر حکم فیفا با منفی شش (۶ ــ) امتیاز آغاز کرد، در این فصل در ورزشگاه تختی انزلی میزبان رقبایش است.

ورزشگاه تختی انزلی هم به مانند تیم فوتبال ملوان از شرایط خوبی برخوردار نیست و پس از این که بازسازی این ورزشگاه آغاز شد، نیمه کاره رها شده است و در حال‌ حاضر نیز حدود دو سال است که این ورزشگاه به حال خود رها شده است.

حتی در تصاویری که اخیرا از بازی ملوان مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته‌ پانزدهم لیگ برتر وجود دارد، توپ جمع کن این دیدار مجبور است تا توپ‌هایی که به بیرون می‌رود را از داخل یک تالاب بیرون بکشد.

این‌ در حالی است که این توپ جمع کن یک پسر نوجوان است و تلاش او برای خارج کردن توپ از تالاب ممکن است برای او خطرآفرین باشد.

مسئولان شهر انزلی در حالی تیم و ورزشگاه این شهر را رها کرده‌اند که پیش از این یکی از قدرتمندترین تیم‌های شهرستانی فوتبال ایران بوده است.

قطعا حق شهر انزلی است تا یک تیم و یک ورزشگاه خوب را در اختیار داشته باشد اما در حال‌ حاضر ملوان با بدهی و حواشی‌های زیاد به کار خودش ادامه‌ می‌دهد و ورزشگاه تختی انزلی هم همانند یک مخروبه میزبان بازی‌های این تیم است.

با این شرایط از مسئولان شهر انزلی و حتی استان گیلان انتظار می‌رود تا آن‌ها حداقل از تیم ریشه‌دار ملوان حمایت کنند و آن را به حال خود واگذار نکنند.

باید دید پاسخ مدیران باشگاه ملوان و مسئولان شهر انزلی به وضعیت تیم ملوان و ورزشگاه تختی این شهر چیست.

دیدگاهتان را بنویسید