فوتبال انزلی

میرزاجانی : تمرینات شاهین از این هفته آغاز می شود

به گزارش وب سایت هواداران ملوان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی باشگاه شاهین بندرانزلی ؛ سهیل میرزاجانی مدیرعامل باشگاه شاهین بندرانزلی با اعلام خبر آغاز تمرینات این تیم گفت : برنامه ریزیهای لازم را صورت داده ایم و تا اواخر هفته تمرینات تیم جهت حضور در جام گیل و جام حذفی آغاز خواهد شد .

وی در ادامه گفت : تمرینات ما حدودا ۲۰ روز دیرتر از زمان معمول در حال آغاز است با این حال در این مدت زمان را از دست نداده ایم و با بازیکنان مد نظر خود توافقات لازم را انجام داده ایم و امیدوارم با تمهیداتی که کادر فنی در نظر می گیرند تا شروع مسابقات این عقب ماندگی جبران شود .
مدیرعامل باشگاه شاهین در خصوص هدف گذاری این تیم در فصل پیش رو گفت : ما جزء تیم های قدیمی و با اعتبار جام گیل هستیم و انتظارات از ما بالاست و همیشه سعی کرده ایم جزو تیم های مدعی مسابقات باشیم .

میرزاجانی در خصوص دلایل تاخیر در آغاز تمرینات این تیم گفت : باشگاه داری واقعا کار ساده ای نیست و ما همیشه سعی کرده ایم به اندازه گلیم خود حرکت کنیم یک مثال ساده می زنم برای ما نامه زده اند آمبولانسی که باید در محل بازیها مستقر شود رقمش نسبت به سال قبل ۷۰ درصد افزایش قیمت خواهد داشت خب این اعتبارات را باید تامین کنیم و منابع مالی باشگاه شخصی تامین می شود ما نه اعتبار دولتی داریم و نه به دنبال گرفتن چنین اعتبارات هستیم .

وی افزود : فرد دلسوز و علاقمندی به نام آقای شاماسبی مالک باشگاه هستند که تا به حال نه مصاحبه ای کرده اند و نه کسی دیده در کنار تیم حضور پیدا کند نه دوست دارد کسی اسمی حتی به عنوان مالک از ایشان مطرح کند و به خاطر علایق شخصی و ذاتی به مقوله فوتبال به باشگاه داری ورود کرده اند حیف است از این آدم ها غافل شویم و با برخی حرکات باعث دلسردی ایشان از حضور در فوتبال شویم.

دیدگاهتان را بنویسید