اخبار ملوان

نادر دست نشان سرمربی سپیدرود شد !

نادر دست نشان سرمربی سپیدرود شد ، دست نشان در یک حرکت رونالدینیویی سر از رشت در آورد تا پرونده این مربی برای همیشه در ملوان بسته شود.

به گزارش ملوانی ، پس از آنکه قوهای سپید انزلی نتوانستند با نادر دست نشان لیگ برتری شوند فشارها و انتقادات فراوانی به عملکرد این مربی از سوی هواداران ملوان مطرح شد .

بر اساس این گزارش ، نادر دست نشان با عملکرد فنی بسیار ضعیف نتوانست انتظارات هواداران ملوان را برآورده کند و متاسفانه این تیم باید یک فصل دیگر در لیگ دسته اول فوتبال ایران حاضر شود.

نادر دست نشان در هفته های آخر حضور خود در ملوان در یک چرخش 180 درجه ای و در مصاحبه هایی عجیب از عملکرد برخی از سیاسیون انزلی دفاع می کرد و البته مشخص بود دلیل این مصاحبه ها زنده کردن طلب خود از باشگاه ملوان است.

ظهر امروز خبری در رسانه های ورزشی کشور منتشر شد ” نادر دست نشان سرمربی سپیدرود شد “ دست نشان در یک حرکت رونالدینیویی سر از رشت در آورد تا پرونده این مربی برای همیشه در ملوان بسته شود.

آنچه که مهم و حیاتی به نظر می رسد این موضوع است که مسئولان شهری هرچه سریعتر باید وضعیت کادر فنی ملوان را برای فصل پیش رو روشن کنند.

نادر دست نشان
نادر دست نشان

دیدگاهتان را بنویسید