اخبار ملوانپایه های ملوانتحلیل های ملوانی

نقش موثر اردشیر پورنعمت در موفقیت تیم های پایه ملوان

انتخاب پورنعمت به عنوان ریاست آکادمی باشگاه ملوان افق روشنی را برای فوتبال پایه انزلی ترسیم می کرد.

اردشیر پورنعمتاردشیر پورنعمت

دکتر اردشیر پورنعمت دارای مدرک فوق لیسانس و دکترای رشته روابط بین الملل می باشد و همچنین به عنوان مدرس در درجه A و B فعالیت دارد.

به گزارش ملوانی ، در ابتدای فصل گذشته مسابقات فوتبال ایران احمد دنیامالی برای ایجاد تحول در تیم های پایه ملوان ” اردشیر پورنعمت “ مدیرعامل اسبق باشگاه ملوان و مدرس AFC را به عنوان ریاست آکادمی باشگاه ملوان انتخاب نمود.

در آن برهه از زمان این انتخاب مورد قبول برخی از پیشکسوتان باشگاه ملوان قرار نگرفت !

دکتر اردشیر پورنعمت دارای مدرک فوق لیسانس و دکترای رشته روابط بین الملل می باشد و همچنین به عنوان مدرس در درجه A و B فعالیت دارد.

همچنین وی از مدرسان بین‌ المللی فوتبال ایران می‌ باشد که دارای مدرک درجه A آسیا در فوتبال و مربی گری حرفه‌ای در رده جوانان وبزرگسالان است .

فوتبال پایه انزلی همچنان زنده است

انتخاب پورنعمت به عنوان ریاست آکادمی باشگاه ملوان افق روشنی را برای فوتبال پایه انزلی ترسیم می نمود.

اما با اختلافات به وجود آمده بر سر مدیریت باشگاه ملوان و جدایی ” احمد دنیامالی ” از این تیم این باشگاه دچار مشکلات مالی و مدیریتی بیشتری نسبت به گذشته شد .

حضور مجدد افراد وابسته به سیاسیون شهر در پیکره تیم سبب شد تا دکتر پورنعمت از ریاست آکادمی باشگاه ملوان استعفاء دهد.

در متن استعفاء پورنعمت آمده :

حقیقت این است که در طول خدمت تلاش شد که با کمک صادقانه همکارانم، نسلی نو را در همه عرصه‌ها چه مربیگری و چه بازیکن‌سازی برای آینده‌ای پرشکوه پرورش دهیم. نسلی که بی‌شک برای سال‌ها می‌توانست و می‌تواند آینده فنی ملوان را تضمین کند اما بازی‌های مکاره روزگار توان ادامه کار را از ما ستانده است.

نمی‌توان بیش از این شرمنده خانواده‌ها و جوانان و نوجوانان شد. بنابراین با توجه به حوادث رخ داده روزهای اخیر، با تمام احترام به شما و گروه زیر مجموعه حضرتعالی، ادامه کار را به صلاح ندانسته و بدینوسیله استعفای خود از مسئولیت تیم‌های پایه ملوان را اعلام میدارم.

پورنعمت در همان مدت کوتاهی که به عنوان رئیس آکادمی باشگاه ملوان فعالیت نمود ، افرادی چون بیژن حسینی را به عنوان سرمربی تیم جوانان ملوان و همچنین مهدی شفیعیان را به عنوان مربی نوجوانان ملوان نوین برگزید ، انتخاب های که سبب خیر شد و هر دو مربی با کسب افتخار فصل اخیر فوتبال ایران را به پایان رساندند.

امیدواریم هر چه سریعتر سیاسیون مدیریت باشگاه ملوان را رها کرده و صرفا نقش حامی را ایفا نمایند تا بار دیگر شاهد حضور افراد کارآمد در پیکره باشگاه ملوان باشیم .

اردشیر پورنعمت
اردشیر پورنعمت

دیدگاهتان را بنویسید