اخبار ملوانحواشی ملوان

نکاتی پیرامون کمک یک میلیارد تومانی منطقه آزاد انزلی به ملوان

منطقه آزاد انزلی و ملوان از گذشته با هم در تعامل بوده اند و اکنون در شرایط بحرانی باشگاه ملوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به کمک قوهای سپید انزلی آمد.

به گزارش وب سایت هواداران ملوان، پس از کسر ۶ امتیاز از باشگاه ملوان و پیچیده شدن اوضاع این تیم و احتمال انحلال ملوان، دکتر رضا مسرور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی همانطور که در نوروز ۹۷ در موزیک جیگا انزلی به هواداران ملوان قول داده بود به داد این تیم رسید و امروز با پرداخت ۱ میلیارد تومان به ملوان تا حدودی مشکلات پیش آمده را برطرف نمود.

با مساعدت دکتر مسرور یک میلیارد تومان به حساب باشگاه ملوان واریز شد

حال نکاتی پیرامون این حمایت دکتر مسرور از ملوان وجود دارد که باید عنوان شود.

هیچ اجباری برای پرداخت این مبلغ وجود نداشته است

این حمایت صرفا به خواست شخص دکتر رضا مسرور انجام شده و هیچ دستوری به وی ابلاغ نشده است، دکتر مسرور پیش از این مجوزهایی برای حمایت مالی از ملوان از سوی دکتر بانک (رئیس شورای عالی مناطق آزاد کشور) دریافت نموده و این حمایت نیز به واسطه وجود همان مجوز ها انجام شده است.

کسر ۶ امتیاز همچنان پابرجاست

با پرداخت بدهی زلاتکوفسکی و پاشنکو تنها خطر کسر ۶ امتیاز دیگر و همچنین سقوط به لیگ دسته دوم از سر ملوان رفع شده است و بر خلاف آنچه که برخی از رسانه ها عنوان می کنند رای ۶ امتیاز کسر شده از ملوان پابرجا باقی خواهد ماند و ملوان لیگ جدید را با امتیاز -۶ آغاز خواهد نمود.

مشکلات مالی همچنان ادامه دارد

ملوان برای شروع لیگ حداقل نیاز به ۵۰۰ میلیون تومان پول دارد، در حال حاضر حساب باشگاه خالی است و افراد ناکارآمد اطراف تیم نظیر محمود بدیعی فر نیز توانایی جذب اسپانسر و سرمایه را ندارند،آنچه مشخص است با دست خالی نمی شود تیمی مدعی ساخت.

دکتر رضا مسرور

دیدگاهتان را بنویسید