اخبار ملوان پیش بازی

هفته اول : خونه به خونه بابل – ملوان بندرانزلی

به گزارش وب سایت هواداران ملوان بندرانزلی “ملوانی” سرانجام پس از حدود 80 روز تعطیلی ، لیگ دسته اول فوتبال ایران آغاز شد.

بر اساس این گزارش در هفته اول مسابقات قوهای سپید انزلی در بابل میهمان تیم بحران زده خونه به خونه بابل خواهد بود.

ملوان در ابتدای فصل نقل و انتقالات فرهاد پورغلامی را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی نمود و پس از آن تمامی سیاست های نقل و انتقالات باشگاه ملوان بر اساس نیازهای سرمربی جدید این تیم صورت پذیرفت.

بر خلاف ملوان تیم بابلی تا هفته گذشته تحت تاثیر جریانات رخ داده در آخرین دیدار فصل گذشته لیگ دسته اول بین تیم های راه آهن و نساجی مازندران که منجر به صعود تیم قائمشهری به لیگ برتر شد قرار داشت و بارها خبر از انحلال یا واگذاری این تیم به شهری دیگر در رسانه ها مطرح شد اما سرانجام همانطور که پیش بینی میشد شو مالک خونه به خونه به پایان رسید و این تیم 3 روز پیش اکبر محمدی را به عنوان سرمربی خود برگزید تا رسما حضور خود را در فضل جدید مسابقات تایید کند.

این دیدار قرار بود عصر روز شنبه بیستم مردادماه برگزار شود که بنا به درخواست تیم خونه به خونه با 3 روز تاخیر عصر فردا بیست و سوم مردادماه در بابل برگزار خواهد شد.

اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته اول لیگ دسته اول فوتبال از سوی کمیته داوران مشخص شد که بر اساس این گزارش حسین زیاری با کمک مهدی سیفی، مرتضی سلمان نژاد و کیوان علی محمدی دیدار خونه به خونه با ملوان بندرانزلی را قضاوت می کند.

نظارت داوری این دیدار بر عهده مسعود مرادی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید