اخبار ملوان پیش بازی

هفته سوم : مس رفسنجان – ملوان بندرانزلی

به گزارش وب سایت هواداران ملوان “ملوانی” ملوان بندرانزلی در هفته سوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران در شهر رفسنجان میهمان مس رفسنجان خواهند بود ، قوهای سپید برای جدایی از قعر جدول نیاز به 3 امتیاز این دیدار حساس دارند.

دیدار گذشته

ملوانان در هفته دوم مسابقات لیگ دسته اول در انزلی میزبان قشقایی شیراز بودند اما در کمال تعجب و ناباوری تیم میهمان که در هفته اول با 4 دریافت 4 گل از تیم مس کرمان در خانه خود شکست سنگینی را متحمل شده بود توانست در انزلی ملوان را با نتیجه تساوی 1-1 متوقف کند .

وضعیت تیم میزبان

مس رفسنجان در حالی به مصاف ملوان می رود که توانسته است در 2 هفته ابتدایی لیگ 4 امتیاز کسب کند ، وضعیت دو تیم در کسب امتیاز دقیقا یکسان است با این تفاوت که ملوانان لیگ را با امتیاز منفی 6 آغاز کرده اند .

محرومان و مصدومان

خوشبختانه ملوان در این دیدار مصدومی ندارد اما بابک مرادی به دلیل تخلفات انضباطی در فصل گذشته 4 جلسه از همراهی تیم خود محروم خواهد بود.

وضعیت جدول مسابقات

تیم میزبان با کسب 4 امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی قرار دارد ، ملوان نیز تا هفته دوم توانسته است 4 امتیاز کسب کند اما به دلیل حکم کسر 6 امتیاز از این تیم انها با امتیاز منفی 2 در رده هفدهم مسابقات قرار دارند.

تیم داوری

حسین زیاری با کمک مهدی سیفی، محمدعلی رضایی و عباس صادقی دیدار مس رفسنجان با ملوان بندرانزلی را قضاوت می کنند.

نیم نگاه

ملوانان با هدایت فرهاد پورغلامی در تلاش هستند که هر چه سریعتر امتیازات منفی را جبران کرده و خود را به جدول مسابقات بازگردانند ، ملوان در صورتی که بتواند از این دیدار 3 امتیاز کامل را کسب نماید می تواند به هفته های پیش رو امید بیشتری داشته باشد.

ملوان

دیدگاهتان را بنویسید