اخبار ملوانمصاحبه ها

پورغلامی: اگر لازم باشد برای پژمان نوری بازی خداحافظی برگزار می‌کنیم

فرهاد پورغلامیفرهاد پورغلامی

به گزارش وب سایت هواداران ملوان”ملوانی”سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: به دنبال بومی‌گرایی و جوان‌گرایی هستیم، پژمان نوری در ملوان زحمات زیادی برای تیم کشیده است.

فرهاد پورغلامی در خصوص آخرین شرایط تیم ملوان قبل از آغاز لیگ دسته اول اظهار داشت: ما تقریبا از هفته گذشته استارت کار خود را با قدرت آغاز کردیم. با حضور مالک جدید تقریبا بخشی از مطالبات بازیکنان در فصل گذشته را پرداخت کردیم. سعی می کنیم شاکله تیم را حفظ کنیم و در حال حاضر تمرینات را ادامه می‌دهیم. در بخش کارهای هوازی و قدرتی بیشتر کار می کنیم تا با قدرت در این فصل ظاهر شویم.

وی در ادامه در خصوص این که شنیده می‌شود پژمان نوری به علت اینکه در تیم جوان گرایی بشود در تیم حضور ندارد، گفت: امسال هدف ما این است که در لیگ موفق شویم و به اهدافمان برسیم، باشگاه به دنبال بومی‌گرایی و جوان‌گرایی است، سعی کردیم یک تیم جوان و باقدرت را روانه مسابقات کنیم. پژمان نوری زحمات زیادی برای تیم ملوان کشیده است، سن او ۳۹ سال است، برای پژمان آرزوی موفقیت می‌کنیم و هرکجا که هست ان‌شااله موفق باشد. سعی کردیم از بازیکنان جوان استفاده کنیم تا بتوانند به ملوان بیشتر کمک کنند. اگر لازم باشد برای پژمان نوری بازی خداحافظی برگزار می‌کنیم، چراکه این حق پیشکسوتان ملوان است که بازی خداحافظی برای آنها گذاشته و از زحماتی که کشیده‌اند قدردانی کنیم.

سرمربی تیم ملوان در ادامه در خصوص این که چند بازیکن جدید خواهید گرفت، گفت: به دنبال دو یا سه بازیکن باکیفیت هستیم ما با دانیال ماهینی قرارداد امضا کردیم و در ادامه در صورت نیاز بازهم بازیکن جدید خواهیم گرفت.

پورغلامی در پایان درباره این که با توجه به شکایت بازیکنان خارجی از ملوان و کسر امتیاز از این تیم آیا این مشکل از تیم برطرف شده است یا نه، گفت: تا جایی که من مطلع هستم بدهی ملوان پرداخت شده است. با کمک نماینده شهر و همکاری منطقه آزاد انزلی، این مشکل برطرف شد و بدهی پاشنکو و زوران پرداخت شده است و این خطر برطرف شده است.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید