اخبار ملوان مصاحبه ها

پورغلامی: جایگاه ملوان لیگ یک نیست

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری ایسنا، فرهاد پورغلامی سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درباره شرایط تیمش در فصل پیش‌رو گفت: ما شروع کارمان را با تیم مدیریتی جدید آغاز کردیم. سعی کردیم که بازیکنان قدیمی تیم خود را حفظ کنیم. البته حدود چهار بازیکنی که دوست داشتیم در تیم بمانند از ما جدا شدند اما اسکلت‌بندی اصلی تیم حفظ شده و توانستیم چند بازیکن سرباز و چند بازیکن آزاد به تیم خود اضافه کنیم.

پورغلامی ادامه داد: ما یک اردو در کردان کرج و یک اردوی دیگر در سرعین برگزار کردیم و در آن‌جا کارهای تاکتیکی و کارهای بدنی‌مان را انجام دادیم و بازیکنان را تا حدود خوبی به آمادگی رساندیم. ما حدود پنج بازی تدارکاتی انجام دادیم تا بتوانیم خود را برای مسابقات فصل آینده لیگ یک آماده کنیم.

او در پایان گفت: ما در این فصل با ۶ امتیاز منفی مسابقات را آغاز خواهیم کرد و این مساله مقداری کار را برای ما سخت می‌کند. باشگاه‌های دیگر هم در لیگ یک هزینه‌های زیادی کردند و بازیکنان خوبی را گرفتند تا بتوانند امسال راه صعود را برای خودشان هموار کنند. اما ما با وجود تمام این شرایط سخت، تلااش خودمان را می‌کنیم؛ سعی می‌کنیم که بتوانیم راه صعود را برای لیگ برتر باز کنیم چون همه می‌دانیم که جایگاه ملوان در لیگ یک نیست.

دیدگاهتان را بنویسید