اخبار ملوان مصاحبه ها

پورغلامی: فعلا به جام حذفی فکر نمی کنیم

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، فرهاد پورغلامی در مورد دیدار با سپیدرود در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال گفت: در حال حاضر تمام تمرکز ما روی بازی هفته چهارم لیگ یک با تیم کارون اروند خرمشهر است. بازی بسیار مهم و سختی با این یم داریم و فعلا به جام حذفی فکر نمی کنیم. البته در جام حذفی میزبان تیم خوب سپیدرود هستیم.

وی افزود: هر دو تیم هم استانی هستند و هم سپیدرود و هم ملوان در شرایط سختی قرار دارند. سپیدرود اولین امتیازش را در لیگ برتر هفته گذشته کسب کرده و ملوان هم لیگ را با منفی شش امتیاز آغاز کرده است. علی کریمی از بهترین دوستان ورزشی من است و برای او آرزوی موفقیت دارم و احترام زیادی هم برای او و تیم سپیدرود قائل هستم.

سرمربی ملوان تصریح کرد: فوتبال گیلان پتانسیل بالایی دارد و ظرفیت داشتن دو تیم در لیگ برتر را هم دارد و من آرزو می‌کنم روزی ملوان و سپیدرود همزمان در لیگ برتر حضور داشته باشند و قطعا حضور این دو تیم قدیمی و پرطرفدار می‌تواند جذابیت‌های مسابقات لیگ برتر را افزایش بدهد. مردم گیلان در مسابقات دو تیم فرهنگ بالای خود را به نمایش می‌گذارند.

پورغلامی در مورد حوادث تلخی که در دیدار خونه به خونه و شاهین شهرداری بوشهر رخ داد اظهار داشت: فوتبال برای لذت بردن و نزدیکی دل‌ها و دوستی بیشتر آدم‌هاست. باید از فوتبال لذت برد. بهتر است که کمپین‌هایی مثل نه به خشونت را جدی‌تر دنبال کنیم. فوتبال برای آشتی و دوستی‌ بیشتر است نه دشمنی.

دیدگاهتان را بنویسید