اخبار ملوان

پژمان نوری دلایل کناره گیری خود از ملوان را اعلام کرد

به گزارش ملوانی،کاپیتان پژمان نوری با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که برای حفظ حرمت سرمربی ملوان و کاپیتانی از حضور در تیم کناره گیری کرده است.

پیام کاپیتان پژمان نوری :

در دوران فوتبال حرفه ایم، این افتخار را داشته ام که در تیمهای باشگاهی و ملی زیر نظر مربیان بزرگ و نامداری کار کنم و به گواه همه آنان همیشه در خدمت تیم و نظر مربیان بوده ام. اما قبل از شروع این فصل به دلایلی که اکنون فرصت مناسبی برای پرداختن به آنها نیست، حضور من در تیم محبوبم مطابق خواست و نظر سرمربی محترم تیم نبود و ایشان بنا به ملاحظاتی با بزرگان باشگاه و هواداران، تن به این امر دادند.

اما با توجه به موارد متعددی که در همین مدت کوتاه رخ داد، به این نتیجه رسیده ام که با وجود توان فنی و انگیزه مضاعفی که امسال برای بر تن کردن دوباره این پیراهن زیبا در من هست، برای حفظ احترام جایگاه سرمربی و کاپیتان ملوان بهتر است دست سرمربی تیم را در بهره گیری از بازیکنان مورد نظرش باز بگذارم.

هدف همه ما موفقیت ملوان و بازگشت تیم به لیگ برتر است و اگر این امر بدون حضور من در ملوان صورت می گیرد برای این اتفاق دعا می کنم و از همه هواداران درخواست می کنم مثل همیشه به حمایت از این تیم مظلوم بپردازند و درگیر حاشیه و اختلاف نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید