اخبار ملوان مصاحبه ها

کاظمی: ملوان را خیلی دوست دارم

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، فرهاد کاظمی پس از مساوی یک بر یک مقابل ملوان در نشست خبری، اظهار داشت: ما 5، 6 بازیکن مصدوم داشتیم که دستمان بسته شده بود. با چند جابه‌جایی در پست‌ها توانستیم به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم. یکی از مصدومان ما امامیان بود که توانست امروز بیاید و به تیم کمک کند. تیمی که دفاع چپ آن سه بار با دروازه‌بان حریف تک به تک می‌شود نشانگر آن است که رویش کار شده است. در این وضعیت فرد دیگری نمی‌تواند بیاید آن توپ را گل کند.

وی افزود: تیم ما تمریناتش را دیر شروع کرد، تیم ما از بدو تأسیس تا شروع مسابقات دو ماه زمان داشت اما در آینده با بازگشت مصدومان شرایط بهتری خواهیم داشت.

کاظمی در مورد داوری مسابقه، گفت: داور عالی بود مشکلی نبود شاید من هم یک روز در کار مربی‌گری‌ام در تعویض یا ترکیب تیم دچار مشکل شوم، داوران ما خیلی خوب هستند اگر هم اشتباه می‌کنند خود من نباید از کوره در بروم. باز هم اگر عصبانی شدم عذرخواهی می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال جنوب تهران در مورد تغییر مکان هواداران ملوان در ورزشگاه، گفت: این درخواست تیم ما بود هواداران حریف باید در ضلع جنوب شرقی ورزشگاه مستقر می‌شدند. من ملوان را خیلی دوست دارم، یکی از تیم‌های شهرستانی که دوست دارم ملوان است چون تیم با قدمتی است و انشاءالله که موفق باشند.

دیدگاهتان را بنویسید