کلوپ هواداران ملوان - قوی سپید انزلی به مرحله نیم نهایی فوتبال ساحلی راه یافت


قوی سپید انزلی به مرحله نیم نهایی فوتبال ساحلی راه یافت تاریخ : سه شنبه، 30 آبان ماه ، 1391
موضوع : فوتبال ساحلی


فوتبال ساحلی کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی.نت از گروه شمال شهرداري تبريز و قوي سپيد انزلي به مرحله نيمه‌نهايي صعود کردند و فائزه‌کاران ساري و فردوسي مشهد به ليگ دسته اول سقوط کردند.

ادامه مطلب را بخوانيد...هفته پاياني دور مقدماتي ليگ برتر فوتبال ساحلي عصر امروز در حالي برگزار شد که دو ديدار به علت عدم حضور تيم‌ها برگزار نشد.

به گزارش فارس،ديدار تيم‌هاي لسمان مرواريد سمنان جوان و همچنين دريانوردان بوشهر و گلساپوش يزد به علت عدم حضور تيم‌هاي سمناني و يزدي برگزار نشد.

در پايان دور مقدماتي از گروه شمال شهرداري تبريز و قوي سپيد انزلي به مرحله نيمه‌نهايي صعود کردند و فائزه‌کاران ساري و فردوسي مشهد به ليگ دسته اول سقوط کردند.

همچنين از گروه جنوب گلسا‌پوش يزد و دريانوردان بوشهر، مدافع عنوان قهرماني به مرحله نيمه‌نهايي صعود کردند. از اين گروه پرسپوليس شيراز و موچ گناوه به ليگ دسته اول سقوط کردند.

قرار است مرحله نيمه‌نهايي ليگ برتر به صورت متمرکز از 8 تا 10 آذرماه برگزار شود. شهرهايي همچون تبريز، انزلي، بوشهر و ساري آمادگي خود را براي ميزباني اعلام کرده‌اند، اما به علت اينکه 3 شهر تبريز، انزلي و بوشهر در اين مرحله نماينده دارند ساير تيم‌ها موافق برگزاري اين مسابقات در يکي از اين شهرها نيستند و بايد ديد کميته فوتبال ساحلي چه شهري را براي ميزباني در اين مرحله انتخاب مي‌کند.

نتايج هفته پاياني دور مقدماتي ليگ برتر فوتبال ساحلي به شرح زير است:

قوي سپيد انزلي 3 - شهرداري تبريز 4

فائزکاران فرح آباد 7 - ملوان بندرگز 2

شهرداري تيران 2 - پرسپوليس شيراز يک

موج گناوه 6 - ويژن هرمزگان 2

وحدت صنعت کشاورزي مبارکه اصفهان 4 - ويژن تهران 3


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1955