کلوپ هواداران ملوان - شکست تیم فوتبال ساحلی قوی سپید انزلی در خانه


شکست تیم فوتبال ساحلی قوی سپید انزلی در خانه تاریخ : جمعه، 19 ارديبهشت ماه ، 1393
موضوع : فوتبال ساحلی


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش انزلی چی، تیم فوتبال ساحلی قوی سپید بندرانزلی در دیداری از هفته نخست فصل جدید لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران به دیدار تیم خزر رودسر رفت که در پایان تیم قوی سپید انزلی با نتیجه دو بر یک مغلوب میهمان خود شد...

ادامه مطلب را بخوانيد...
وقت قانونی و اضافه این دیدار با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت. “محمد احمدزاده” برای خزر رودسر و “علی علی گلی” برای قوی سپید انزلی گلزنی کردند.

بدین ترتیب کار به ضربات پنالتی کشید که رودسری ها در ضربات پنالتی موفق شدند با نتیجه دو بر یک برنده از زمین بیرون بیایند.

حدود ۲۰۰ تماشاگر از این بازی دیدن کردند. “پیمان حسینی“ دروازه بان نوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی که  به تازگی به تیم قوی سپید انزلی پیوسته است به دلیل صادر نشدن کارت بازی موفق به حضور در این دیدار نشد.

“مسعود رهنما“ رییس اداره ورزش و جوانان استان گیلان، “محمود رمضانی پور” رییس هیات فوتبال بندرانزلی، “فرزاد سیری” دبیر هیات فوتبال استان گیلان، “علی سفید روح و امیر احمدی فرد“ از اعضای شورای شهر انزلی، “صفر جعفر زاد“ رییس اداره ورزش و جوانان انزلی، “سعید یوسف زاده و عزیز معبودی” بازیکنان ملوان و “سیروس مرادی“ معاونت فرهنگی پیشین باشگاه ملوان از نزدیک شاهد و ناظر این دیدار بودند.


شکست تیم فوتبال ساحلی قوی سپید انزلی در خانهمنبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=2992