کلوپ هواداران ملوان - نادر عزت‌الهی: گل سعید باعث شادی مردم ایران شد


نادر عزت‌الهی: گل سعید باعث شادی مردم ایران شد تاریخ : شنبه، 23 آبان ماه ، 1394
موضوع : اخبار فوتبال ایران


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: کی‌روش با تفکر حرفه‌ای که دارد به دنبال ساخت آینده تیم ملی ایران است ...

ادامه مطلب را بخوانيد...نادر عزت‌الهی در مورد اولین گل ملی سعید عزت‌الهی که در بازی با ترکمنستان به ثمر رسید، گفت: گلی که سعید زد باعث افتخار من و تمامی مربیانی است که با سعید کار کرده‌اند. گل او باعث خوشحالی مردم ایران و بخصوص مردم خوب انزلی شد. این لطف خدا بود. امیدوارم او همچنان روند رو به پیشرفتش را ادامه بدهد.

وی در مورد بازی تیم ملی، گفت: من این بازی را در ورزشگاه آزادی دیدم و کنار سیدجلال حسینی و مهدی طارمی نشسته بودم. از دیدن بازی تیم ملی لذت بردم. کی‌روش به نسل جوان ما انگیزه و میدان داده است. مردم هم دوست دارند که این نسل جوان در تیم ملی موفق شود. کی‌روش نگاهی حرفه‌ای دارد و می‌خواهد آینده تیم ملی را بسازد.

عزت‌الهی در مورد روادید سفر به گوام پسرش، گفت: امیدوار بودیم که این روادید روز پنجشنبه صادر شود اما این اتفاق رخ نداد و امیدواریم تا روز شنبه این روادید صادر شود تا شاید سعید به گوام برود اگر این اتفاق رخ ندهد او به روسیه خواهد رفت.

وی در مورد مشکل اداری عزت‌الهی برای بازی در روستوف گفت: تا نیم فصل سه بازی دیگر باقی مانده و در نیم فصل دوم این مشکل حل خواهد شد. باشگاه ملوان هم با سعید مساعدت کرده و این مشکل حل می‌شود و در نیم فصل دوم سعید برای روستوف بازی می‌کند.

مربی تیم‌های پایه ملوان در مورد وضعیت این باشگاه گفت: تیم نوجوانان ملوان فردا با تیم دخانیات بازی دارد در رده‌های پایه بازی‌ها به صورت منطقه‌ای است. باشگاه ملوان در چندسال اخیر درگیر مشکلات مالی بوده است. بخش خصوصی در فوتبال ایران برای سرمایه‌گذاری مشکلات فراوانی دارد زیرا باید 15 تا 20 میلیارد هزینه کند اما آیا حاصلی از این سرمایه‌گذاری می‌برد؟ امیدوارم مشکلات مالی باشگاه ملوان زودتر حل شود.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=5389