کلوپ هواداران ملوان - مصطفی شهبازی: هر باشگاه می‌تواند ۶ بازیکن جذب کند


مصطفی شهبازی: هر باشگاه می‌تواند ۶ بازیکن جذب کند تاریخ : سه شنبه، 1 دي ماه ، 1394
موضوع : اخبار فوتبال ایران


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از سایت سازمان لیگ، رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران با توجه به نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات نیم‌فصل باشگاه‌های لیگ برتر و دسته اول، توضیحاتی در این مورد ارائه داد ...

ادامه مطلب را بخوانيد...مصطفی شهبازی اظهار داشت: پنجره نقل و انتقالات نیم فصل جاری از 2 دی تا ساعت بیست و چهار 29 دی 94 باز خواهد بود. در این مورد، هر باشگاه لیگ حرفه ای شامل لیگ برتر و دسته اول، می تواند حداکثر با 6 بازیکن عقد قرارداد کرده و پس از ثبت در مسابقات از آنان استفاده کند.

وی گفت: اگر باشگاهی تا سقف 27 نفر 6 بازیکن جای خالی داشته باشد، مستقیما عقد قرارداد کرده و ثبت می کند و اگر تا سقف 27 نفر جا نداشته باشد می تواند با 6 نفر فسخ قرارداد کرده و بازیکن جدید جایگزین کند.باشگاه هایی که از سه سهمیه آزاد استفاده کرده اند، در صورت فسخ قرارداد با این بازیکنان نمی توانند بازیکن دیگری جایگزین کنند.

شهبازی گفت: اگر باشگاه ها از 4 بازیکن سهمیه خارجی استفاده کرده باشند اگر در بازه زمانی نیم فصل، حتی با 4 بازیکن هم فسخ قرارداد کنند، می توانند با شرایط و مقررات آیین نامه نقل و انتقالات بازیکن خارجی جایگزین کنند.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ بیان کرد: در صورتی که باشگاه های لیگ برتر از 8 بازیکن زیر 21 سال استفاده کرده باشند و در این بازه زمانی نیم  فصل با هر چند نفر از این 8 بازیکن فسخ قرارداد کنند می توانند به همان تعداد بازیکن جایگزین کنند.

وی در پایان گفت: باشگاه ها به غیر از استخدام بازیکنان مجاز (6 نفر) می توانند بازیکنان مصدوم خود را با تایید کمیته محترم پزشکی از لیست خارج و جایگزین کنند، اما بازیکن مصدوم خارج شده تا پایان فصل مجاز به همراهی هیچ تیمی نخواهد بود.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=5481