کلوپ هواداران ملوان - مریم ایراندوست: کاش فوتبال بانوان را هم جدی می‌گرفتند، لیگ برتر مهندسی دقیقی ندارد


مریم ایراندوست: کاش فوتبال بانوان را هم جدی می‌گرفتند، لیگ برتر مهندسی دقیقی ندارد تاریخ : شنبه، 26 دي ماه ، 1394
موضوع : اخبار فوتبال ایران


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی از نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر انتقاد کرد ...

ادامه مطلب را بخوانيد...



هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان در شرایطی برگزار شد که بازی دو تیم ملوان بندر انزلی و ازنا به دلیل شرایط جوی و فضای نامطلوب زمین  با تاخیر چند ساعته مواجه شد. مریم ایراندوست در این باره اظهار داشت: ای کاش لیگ برتر فوتبال بانوان را هم جدی می‌گرفتند و کمی هم به برگزاری مناسب لیگ بانوان فکر می‌کردند.

وی ادامه داد: ما در شرایطی در ازنا به مصاف تیم نگین اشترانکوه  ازنا رفتیم که هوا بسیار سرد و زمین هم پوشیده از برف بود. برای این که زمین را برای بازی آماده کنند روی آن نمک پاشیدند و بازی ساعت 10 صبح با تاخیر برگزار شد. در این فاصله زمانی نیز بازیکنان دو تیم در یک اتاق بسیار سرد قرار گرفتند. واقعا تیم ازنا مظلوم است.

سرمربی تیم فوتبال ملوان اظهار داشت: ساعت 6 صبح مسیر 40 کیلومتری را به مقصد محل برگزاری مسابقه طی کردیم تا راس ساعت بتوانیم بازی خود را برگزار کنیم اما زمانی که رسیدیم گفتند شرایط برای بازی مهیا نیست. به نظر می‌رسد مهندسی دقیقی برای برگزاری لیگ برتر فوتبال بانوان وجود ندارد.

ایراندوست افزود: به نظرم سازمان لیگ و دست‌اندرکاران باید توجه بیشتری به زمان مسابقات بیندازند. در این فصل سرما بازی را نمی‌توان ساعت 10 صبح برگزار کرد اما چون لیگ بانوان است خیلی به این موضوع توجه نمی‌کنند.

وی یادآورشد: در خلال بازی دو بازیکن تیم ازنا با آسیب‌دیدگی جدی روبرو شدند، برای این که شرایط برای بازی فراهم نبود. حتی ناظر بازی هم این موضوع را تایید کرد اما چاره‌ای نداششتیم و نمی‌توانستیم بازی را لغو کنیم. سازمان لیگ هم چاره‌ای ندارد و باید بازی‌ها را برگزار کند.






منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=5537