کلوپ هواداران ملوان - گلایه خانم گل فوتبال ایران


گلایه خانم گل فوتبال ایران تاریخ : سه شنبه، 11 اسفند ماه ، 1394
موضوع : اخبار بانوان ملوان


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از ایسنا، خانم گل فو‌تبا‌ل ایران گفت: در این چند سال تقدیری از من صورت نگرفته و انگار وظیفه‌ام بوده که خانم گل لیگ برتر فو‌تبا‌ل بانوان شوم ...

ادامه مطلب را بخوانيد...سارا قمی درباره لیگ برتر فو‌تبا‌ل بانوان، اظها‌ر کرد: لیگ امسال بر خلاف سال‌های قبل که بازی‌ها به تاخیر می‌افتاد نبود و با نظم و کیفیت خوبی برگزار شد. یکی از دلایل بالا رفتن کیفیت و جذابیت لیگ نیز همین برگزاری منظم ر‌قا‌بت‌ها بود. در واقع سازمان لیگ به نحوی بر‌نامه‌ریزی کرد که در حد لیگ حر‌فه‌ای باشد.

بازیکن تیم ملوان انزلی درباره نایب قهرمانی تیم خود در لیگ برتر، اظها‌ر کرد: ما امسال شانس خوبی برای کسب عنوان قهرمانی داشتیم اما به دلیل این که تیم دیر بسته شد بازی‌های اول فصل را از دست دادیم. با این حال به مرور زمان توانستیم رشد کنیم و به شرایط ایده‌آل برسیم.

قمی درباره کسب پنجمین عنوان خانم گلی خود در لیگ برتر فو‌تبا‌ل بانوان گفت: من هر دوره لیگ به نتایج تیمی فکر می‌کنم و این موضوع برایم اهمیت دارد، اما بر خلاف چهار دوره قبل که خانم گل شدم امسال چند بازی پایانی برایم مهم بود چرا که حریفی را کنار خودم می‌دیدم.

او در ادامه افزود: من مهاجم ملوان بندرانزلی هستم و چشم و امید همه به من است. با تمرکز و کمک خود و همچنین دست به دست هم دادن برخی مسائل باعث شده در این چند سال عنوان خانم گلی لیگ را به دست آورم. سال 88 اولین دوره‌ای بود که این عنوان را کسب کردم. از 90 تا 94 نیز چند سال پیاپی به این عنوان رسیدم.

قمی درباره ادامه حضورش در ملوان در فصل آینده لیگ گفت: هیچ چیز معلوم نیست چرا که فصل گذشته باشگاه به تعهداتش عمل نکرده و به احتمال زیاد در این تیم نباشم. باشگاه فقط برای من پیام تبریک فرستاده است.

او با ابراز گلایه از نحوه قدردانی و پرداخت پاداش گفت: این سال‌ها هیچ گونه پاداشی بابت کسب این عنوان نگرفته‌ام. فقط سال گذشته در مراسم تجلیل از برترین‌های لیگ، سازمان لیگ فو‌تبا‌ل من را دعوت کرد و دو سکه به من دادند. طوری برخورد می‌شود که انگار وظیفه‌ام بوده که به این عنوان برسم.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=5629