کلوپ هواداران ملوان - ویسی: خوشحالیم که بازنده به شهرمان بازنمی‌گردیم


ویسی: خوشحالیم که بازنده به شهرمان بازنمی‌گردیم تاریخ : پنجشنبه، 20 اسفند ماه ، 1394
موضوع : اخبار فوتبال ایران


کلوپ هواداران ملوان : - : - www.Malavani.ir:  

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: خوشحالیم که در پایان سال بازنده به شهرمان بازنمی‌گردیم و امیدواریم در سال آینده بازی‌ها و نتایج بهتری کسب کنیم ...

ادامه مطلب را بخوانيد...عبدالله ویسی پس از تساوی یک بر یک استقلال خوزستان مقابل ملوان اظهار داشت: بازی بسیار سخت و سنگینی برای هر دو تیم بود، هم ما و هم ملوانی‌ها به دنبال سه امتیاز بازی بودند که در پایان متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

وی با اشاره به تغییراتی که در ملوان صورت گرفته خاطرنشان کرد: ما می‌دانستیم ملوان به گونه‌ای دیگر بازی می‌کند، خوشحالیم که 45 دقیقه 10 نفره توانستیم گل خورده را جبران کنیم و در پایان هم یک امتیاز کسب کردیم.

سرمربی استقلال خوزستان تأکید کرد: خوشحالیم که در پایان سال بازنده به شهرمان بازنمی گردیم و یک امتیاز به خانه بردیم، امیدوارم که در سال آینده بتوانیم هم بازی‌های بهتری انجام بدهیم و هم نتایج بهتری کسب کنیم.

ویسی در مورد اینکه تیمش در نیمه اول اعتراض زیادی داشت، گفت: درست است، اما در رختکن با بازیکنان صحبت کردیم و این موضوع در نیمه دوم از بین رفت.

وی در مورد اخراج سیف‌اللهی خاطرنشان کرد: به هر حال اینگونه مسائل در بازی رخ می‌دهد، بازیکن ما حواسش نبود و پایش را بیش از حد بالا آورد، اخراجش هم درست بود، به هر حال وقتی بازیکنی احتیاط نمی‌کند، بازیکنان دیگر باید آن را جبران کنند.


منبع این مقاله : کلوپ هواداران ملوان
http://malavani.ir

آدرس این مطلب :
http://malavani.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=5655